Kendinizi geliştirmek yani boş bir insan olmamak için ne yapıyorsunuz?

Kendinizi geliştirmek yani boş bir insan olmamak için ne yapıyorsunuz?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• Kitap okuyorum, insanları gözlemliyorum, yorum okuyorum, insanlarla sohbet ediyorum ve en önemlisi merak ediyorum.

1|0
    0|0
    • Ben de merak ediyorum fakat bu geliştiriyor mu bilmiyorum. Peki kitap okumak yeterli mi sence ve yorum okumaktan kastın ne?

• Merak etmek seni soyut ve somut çözümlere ulaştırır ve merak etmenin kendisi bile boş olmadığının göstergesidir. Sadece kitap okumak hiçbir zaman yeterli olmaz tecrübede önemli. Yorum okumak derkende insanların farklı bakış açılarını öğrenmek için ilgilendiğim konularda insanların yaptıkları yorumlara bakıyorum. Böyle düşünen de varmış, ben niye böyle düşünemedim ya da bu düşünce tarzı bana çok yanlış diye düşünüyorum buda bana başka düşünce pencereleri açıyor.

Erkekler Ne Diyor 18

• Düşündüğüm her şeyi söylemeyerek.

1|0
    0|0
  • KızlarSoruyor. com = Pisikolojik destekk bilgim çerevesinde yapıcı ve yol gösterici olmak
    İŞ = gidiş Geliş
    Ev = yardım yataklık
    seks = buldukça
    Aşk = Geçmişi unutmaya çalışma
    Evlilik = Kısmet
    Aile = Mümkün oldukça yanlarında
    Arkadaşlar = Arayıp sordukça - Gidip Geldikçe
    PC Zevk ve Oyunlar = Vakit buldukça
    İşte böyle birşeyler

0|1
    0|0
    • Kendinizi geliştirmek için ne yapıyorsunuz diye sormuştum oysa

• Ne işinize yarayacak bu sertifikalar?

• Ben bilgisayar mühendisiyim ama Bilişim Sektörü devamlı gelişmekte olan bir sektördür Üniversitelerden alacağın diplomalardan çokk daha üstün birer belgedir microsoftan alacağın sertifikalardan her birisi,
      Uzmanlık alanlarını genişletmek ve geliştirmek,
      bilgili, güçlü ve konulardan haberdar olmak
      En azından benim için kendimi geliştireceğim boş vakitlerimi değerlendireceğim şey severek yaptığım işte beni diğerlrinden üstün kılar ;)

• hıc bırsey yapmıyorum kanks

0|0
    0|0
  • kendim gibi oluyorum başkasına özenmiyorum

0|0
    1|0
  • boş duruyorum

1|0
    0|0
  • Kitap okuyorum.

0|0
    0|0
  • Evde oturuyorum.

0|0
    0|0
  • Beyin var kullanana

0|0
    0|0
  • Ks de takılıyorum

0|0
    0|0
  • Kitap okurum

0|0
    0|0
    • Yeterli mi sence?

• Hayır size bir hakaret amacım yok öyle anlaşıldıysa özür dilerim sadece ben kitap okuyorum diye herkese ilan etmediğimi söylemek istedim kitap hava atmak için okunmamalı bence

• Sektörüyle alakalı yeni projeler.

0|0
    0|0
  • kitaplar, araştırma, hatta yazmak.
    yazdıkça açılıyorsun.

0|0
    0|0
  • ingilizce öğrenmeye çalışıyorum ama bununla bitmiyor sen ne yapıyorsun

0|0
    0|0
  • Yeterince gelistim. ben tamam oldum

0|0
    0|0
    • Nasıl geliştin işte bize de anlatır mısın lütfen?

• Çookk Çalısmak..

0|0
    0|0
    • Ne kadar da düz cevap veren bir adam

• Benim kastım kültürlü olmak bunlar kişisel gelişim kitaplarında da yazıyor.

• kültür, kişinin toplumdaki çoğu insandan kendini farklı kılan elementlerin kaynağıdır. nedir bu kaynak? ailenin yaşadığı veya daha önce yaşadığı yer, dini, etnik kökeni falan filandır.

bende sana toplumdaki hal ve hareketlerini anlattım aynı şey..

• düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yıllar önce yollarımı ayırdığım bir arkadaş ortamına dahil edildim whatsapp ortamında. ettikleri muhabbetlerin hemen hemen hiçbirini anlamıyorum. yani bahsi geçen olayları bilmiyorum, sevgililerini arkadaşlarını vs. ortak bir muhabbete yorumumu sorduklarına denk gelirsem cevap atıyorum. o yorumları da genelde anlamıyorlar ya açıklıyorum ya da anladıkları kadar diyerek sallamıyorum. hatta geçen boş beleş sohbetlerinden o kadar bunaldım ki sessize aldım grubu. aslında benden pek haz etmediklerini hisseder gibiyim. herhalde bir anlık gazla eklediler şimdi onlar ayıp olur diye çıkaramıyor bende ayıp olur diye ayrılamıyorum. işin sonunda kalbi kırılan ben olacağım biliyorum zira aynı kafalar bir adım ileri gideni yok gibi. bunları düşündüğüme üzülüyorum ama böyle olduklarını hissediyorum, görüyorum. zaman ne çabuk geçiyormuş meğer nasıl da değersizleşiyormuş insanlar, benim içim nasıl böyle buz kesmiş acaba?

1|0
    0|0
  • Hayatta kalmak için öğrenip uyguluyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kitap okumaya, insanlarla sohbet etmeye çalışıyorum. Bu sene ingilizce kursuna ve 2. Üniversite ye başladım. Bunlara rağmen hala kendimi gelişmiş ve derin düşüncelere sahip bir insan olarak göremiyorum bazen ne kar da sığ bir insanım diyorum kendime ama yine de vazgecmedim ugrasacagim didinecegim ve daha iyi bir insan olmak için cabalayacagim

0|0
    0|0
  • hiçbişey

0|0
    0|0
  • oku oku oku ama lanet okuma!

0|0
    0|0
  • kıtap okuyorum ders calısıyorum

0|0
    0|0
  • oku bol bol oku önyargılı olma ve insanları sevip saygı duy

0|0
    0|0
  • Ders calısıyorum

0|0
    0|0
  • Üniverstede olsam bile hala nasıl geliştiririm die uğraşıorum devamlı ders yeni bilgiler sosyal yaşam

0|0
    0|0
  • hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Kitap

0|0
    0|0
  • Okuyorum izliyorum dinliyorum

0|0
    0|0
    • Ne okuyorsun ne izliyorsun ne dinliyorsun?

Yükleniyor...