Radyo dinleme kültürünüz var mıdır ve hangi programları dinlediniz/dinliyorsunuz?

Ben; Mehmet'in Gezegeni ve Müzik İle Yastık Sohbetleri programlarını dinliyordum...

Güncellemeler:
"Müzik İle Yastık Sohbetleri" yazmışım, özür dilerim; "Muzo İle Yastık Sohbetleri" olacak... 😊

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Show radyo zeki kayahan coşkun. önceden arızayı. muzoyu. serdarı. nihat sırdarı dinlerdim onları bırakdım zekiye devam 13 senedir

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları metro fm de aragazı dinlerim vazgeçilmezim güne onunla başlıyorum sonra pek radyo dinlemem çok nadir mydonose virgin metro falan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Dinlerim arada
    Show radyo/ doğan
    Radyo Viva / zeki

0|1
    0|0
  • Matrax zeki kayahan Coşkun'u dinlerdim bir zamanlar

0|1
    0|0
  • ankarada ojurken cok dinlerdim ara vermistim. bir suredir tekrar basladim, bazi programlari takip ediyorum

0|1
    0|0
  • Joy Türk

0|1
    0|0
  • Mehmetin gezegeni bende dinliyorumm

0|1
    0|0
  • Hiç dinlemem

0|1
    0|0
  • Zekiyi dinlerim matrax 😄

0|1
    0|0
  • Matrax dinlerdim bir ara.

0|1
    0|0
  • Palstation

0|1
    0|0
  • Radyo tiyatrosu

0|1
    0|0
    • Mükemmel!!! Radyo Tiyatrosu kültürü neredeyse yok oldu... Eğer hâlâ dinliyorsanız ne mutlu size... Kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizden birisi ve her değer altın değerindedir bizim için...

• best fm serdar yayında. tanıdığım için dinliyorum başkada kimseyi dinlemem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eskiden matrax dinlerdim artık oda yok.

0|2
    0|0
  • bir ara radyo d de biadam vardı adamın ismi gizliydi geceleri çıkardı çok güzel bir sesi vardı bundan yaklaşık 5 6 yıl önce bide yine radyo d de bir sabah programı vardı o çok hoşuma giderdi okula giderken dinlerdim ama şimdi bu programlar kaldırldı ya da zamanı değişti ondan beri dinlemiyorum malesef :)

0|1
    0|0
  • Hey gidinin Kaybedenler Klübü. Gençler bilmez tabi ama halen internette bulabilirsiniz kayıtları. Çok güzeldir.

0|1
    0|0
  • 5 Yıldırfelann matrax dinliyorum ama bu aralar pek dinleyemiyorum :Dd

0|1
    0|0
  • çook evvelden dinlerdim. şu an için dinlemiyorm

0|1
    0|0
  • matrax

0|1
    0|0
  • eskiden bay j vardı. arada da matrax var