Eski nostalji muziklerimize sahip cikiyomuyuz?

Yasi biraz buyuk olanlar bu sordugum soruyo ey gidi gunler diyecektir kimiside o grup ne yaa kim. dicek dun bir klipte gordum aklima geldi grup vitamini bilen kac kisiyiz +30 yaslilatin off seslerini duyar gibi oldum ve bu grupta akliniza ilk gelen isim kim (anketlidir ayrica)

• gökhan semiz
    60% (3)33% (1)50% (4)Oy Ver
  • emrah anul anıl
    20% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • selcuk
    0% (0)33% (1)12% (1)Oy Ver
  • murat
    20% (1)34% (1)26% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• ismail bir tuhaf adamdır üç kuruş için hesap sorandır :D

0|1
    0|0
    • Evet dun. bende onu dinledim :D zaten ama 1992 orjinal versiyonudur daha super ordaki emrah ne kadar deisti coktu garibim yaa selcukda hic degisiklik yok ismail adresim ayni posta kutumda ayni yawrum :D

• veya herşey üstlerine gelir herkes tuzak kurar ama yinede kavuşurlar... adam bırakmaz kadını ne olursa olsun yanında tutar korur kollar

• Simdikiler ceki aldigi gibi topuklar :D aleme akar. O bar senin bu bar benim. Kiz telefon acarsa unut beni hayatim. senin pederin parasini yiyoz :D töbe yaa allah korusun

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahmetli Gökhan abi...
    Yalnız, 15 yaşındaki kuzenim de bilir Grup Vitamin'i. Nostalji diyince ne bileyim Safiye Ayla'yı, Lale ve Nerkis hanımları falan sorsan anlarım da zaten günümüzde de bilinen insanlar bunlar.

0|1
    0|0
    • Grup vitamin 1998 de gokhan abinin. olumuyle ayrilmisti ilk hali icin solemistim ben zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...