Elektro mu bass mi?

Elektro gitar veya bass gitar arasinda gidip geliyorum siz hangisini onerirsiniz ikisini karsilastirmak konusunda lutfen muzikten iyu anlayan gitarlardan iyi anlayan biri cevap yazsin..

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu kişi elektro der, bass arka planda kalıyor der ama arka planda kalsa bile bass elektrodan daha önemlidir çünkü ritmi belirliyor ayrıca bass gitar çalıyorsan ön planda olduğu müzik türlerini çalman lazım çünkü efsane sesi var aletin. bak mesela
    https://www.youtube.com/watch?v=-Tdu4uKSZ3M

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Zzzz farketmez yeterki kafamı yakalasın :)

0|0
    0|0
  • Tamamen çalmaktan alacağın haz ile alakalı bir durum. Teknikleri farklı, sesleri farklı neticede. Önerme ile yapılacak bir seçim değil. Hangisini istiyorsan onu seç

0|0
    0|0
  • bass gitar çalmak çok farklıdır. aslında biz bas gitarı tek başına dinlesek ritim dışında hiç bir şey duymayız. o yüzden solo bir gitar gibi çalınamaz. yani normal bir şekilde dinlediğimiz zaman. normal dinleyicilere bu adam ne çalıyor diye düşündürür. elektro gitar bir solo gitar olup tek başına ya da orkestra ile beraber çalınabilir. bence elektro gitar çal. eğer kendin için çalacaksan.

0|0
    0|0
  • Elektro gitar.

0|0
    0|0
  • her ikisini de çok severim.. Bir de uyumlu olursa daha çok severim.

0|0
    0|0
  • en iyisi bağlama

0|0
    0|0
  • elektro gitar tercih ederim

0|0
    0|0
  • İkiside ayrı dünyalardır. Biri duvarın tuğlasıdır biri önünde duran bir kızdır. İyi araştır derim... İyi bir müzik kulağın yoksa bas gitarı şarkılarda ayırtedemezsin

0|0
    0|0
  • Klasik bilmeden digerleri zor biliyosan elektro derim müthiş bişey

0|0
    0|0
    • Muzisyenlerle konustum ve once hangusini calmak istiyorsan onu ogren dediler ve sadece muzisyenler degil muzik egitimi veren kisiler de dedi yani illa klasikle veya akustikle baslamama gerek yok isterden sende bir arastir

• Arastirdim ama parmak hareketlerini ezberlemek acisindan dedim benim zaten uzun zamandir merakim var biraz elektro da öğrendim ama gitar amfi hoparlör pahali biraz alamiyorum kendime

• Elektro gitar bir başka

0|0
    0|0
  • dolma parmakların varsa bass
    ince uzun el yapısına sahipsen elektro.

0|0
    0|0
    • Benim parmaklarim minicik

• Sen muzisyen misin?

• Baglama calarim ama kesinlikle bas diyorumm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk bassı denedim olmadı elektroyu denedi o da olmadı daha doğrusu benim heves hemen geçer kaldı öyle gitarlarla amplifier bass ama bir adım önde.

0|0
    0|0
  • Bassss tabiki bass tınmı ses daha orjinal çıkar

0|0
    0|0
  • Elektro gitar.

0|0
    0|0
  • Baş guitar 😍

0|0
    0|0
  • Akustik Çalıyormusun?