Yayılan Kore çılgınlığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

So zamanlarda artan kore sevgisi hakkındaki düşünceleriniz neler? Buradada koreseverler var mı?

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• koreseverler yazmışsın ya başka bir kelime sandım ilk etapta çözemedim içime kapandım filan aısdfj. Neyse kore sevgim kabarmadı ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bu kore çılgınlığı elisha cuthbert'in rol aldığı hırçın sevgilim filmiyle başladı gibi geliyor. zira filmin orjinali kore yapımıydı... filmdeki aşırı duygu yoğunluğu ve romantizm nedeniyle kore filmleri özellikle liseli ergenler arasında top yapmış durumda... zaten kore çılgınlığı liseli ergenler arasında yayılmakta...

0|0
    0|0
  • Erkeklerin Rus hayranlığı kadar kızların da Koreli hayranlığı varmış da haberim yokmuş. Bu siteden öğrendim onu da. Ruslardan da Korelilerden soğuttular beni. Bir zamanlar Machester United'de Park ji Sung vardı, severdim ama artık nötr oldu. Koşullu uyarıcı söndü. :\

0|0
    0|0
  • Severiz onları..

1950'den beri..

0|0
    0|0
    • Onlar da cok seviyo turkiyeyi bircok sehirler kardes sehir oldu

• Kardeş kardeş geçinsinler..

• korelıler savasda götlerını kurtardık dıye severlerde bız neden korelılerı seviyormusuz banene korelılerden

0|0
    0|0
  • uzak doğuyu komple severim

0|0
    0|0
  • en ufak bir çılgınlık yok içimde

0|0
    0|0
  • he sorma herkes kore fimleri izlemeye başladı

0|0
    0|0
  • sevdiysem günahım ne , aşıksan bas gaza

0|0
    0|0
  • Bu işler paraylan değil sıraylan ...

0|0
    0|0
  • kuzay kore çocuuğuyuz füzemiz yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çoğu kişi kötü yorumlar yapıyor Kore hakkında ve Kore fanları hakkında. fakat onları bu neden ilgilendirsin ki ? sevmiyosan hoşlanmıyosan yorum da yapmıycaksın olay bundan ibaret . şahsen ben Koreyi her şeyi ile seviyorum kimsenin beni kötülemeye küçük düşürmeye hakkı yok. bu dünya da renkler ve zevkler tartışılmaz diye bir söz var. bu olay da bu söze dahil kısaca

0|0
    0|0
  • güney koreliler japonların senaryosunu kullanıyolar .yaratıcı diiller ama kesnlkle cok samimiler ve oyunculukları cok içten. hayranım coguna

1|0
    0|0
  • bende koreseverim

0|0
    0|0
  • ne zaman kore'lileri sevmeye kalksam aklıma köpeklerin 5 cmlik kırmızı çükleri geliyor. vazgeçiyorum.

1|0
    0|1
  • Bir elimde cımbız,

Bir elimde ayna

Umurumda mı dünya?

1|0
    0|0
  • O nereden yayıldı anlayamadım. :/

0|0
    0|0
  • Ben asya'yi sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayır hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • Hiç ilgi alanıma girmiyor.

0|0
    0|0
  • Evet ya kore müziği , kore dizisi ... ne iş anlamadım

0|0
    0|0
    • Sende takip ediyor musun

• hayır sevmem ama tv yi her açışımda trtde kore dizisi görüyordum bide o müziklerde heryerde çaldığı için ikisinide ister istemez görüyosun

Yükleniyor...