1 kuruşu geri vermeyen mağazalar!

Son zamanlarda sizinde dikkatinizi çekmiştir, ürünün üzerindeki etiket sanki büyük bir indirimmiş gibi halka lanse edilmeye çalışılıyor... 15 lira yerine 14.99 kuruş gibi, yada farklı ürünlerdeki farklı kandırmaca kuruş hileleri gibi, sizce bu 1 kuruşları istemelimiyiz yoksa aman bana ne ya mı demeliyiz?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 1 kuruşun çıktığı ilk yıllarda dilencinin önüne koymuştum manyak karı arkamdan attı parayı :D biriktirse kar'a bile geçebilirdi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• etikette 20.99 diyor kasaya geliyorum 21 tl hanımefendi diyorlar cins bi durum valla 1 kuruşta olsa isterim ben niye istemiyim ayrıca o 1 kuruş milyarlar bile yapabilir düşünün binlerce insan ugrasa almasa birike birike göl olur :D

0|0
    0|0
  • vermediklerinde istemiyorum sonrada hakkımı helal etmiyorum onlar düşünsün :)

1|0
    0|0
  • tansaşın o 1 kuruşlardan kazandığı para milyarlar şaka gibi ama gerçek :/

0|0
    0|0
  • o oo bir kuruştan ne kadar yığıcam ki para ismini alsın değmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O 1 kuruşların ya da almadığınız 5 kuruşların 20-30 kasa ile çalışan avm marketlerinde nasıl bir fazla para bıraktığını öğrenseniz inanamazdınız. Bu yüzden kasiyerlere asgari ücret verilir ve kasa kaybını da çalışana yüklerler, ana marketlerde kasiyer olmak için bir de bekleyenler var ki rutin işini bırakıp kasaya oturan hiç az değildir.

Gerçek gelir mi ? 1200 tl yi aşar bir ayda.Yanısıra bir de işletmenin ödediği asgari ücret artı yemek ve servis.

0|0
    0|0
  • istemedim bu yüzden zengin olamadım:(((

0|0
    0|0
  • Geçenlerde böyle bir mağaza girdim sırf 1 kuruş muhabbetine. Ürünün fiyatı 2.99 du bende kuruşu kuruşuna verdim kasiyer armut gibi suratıma bakakaldi. Istemek lazım 1 kuruşlarida birike birike dağ yapıyor.

0|0
    0|0
  • istemeliyiz. elin avrupalısı 1 centin nasıl peşine düşüyor, adamların en kötüsünün satın alma gücü bizden iyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...