Elektro gitar mi bass mi?

Oncelikle 18 yasinda olan bayanim bu yastan sonra muzikle ugrasmak istiyorum elektro gitat veya bass gitar arasinda kaldim siz neyi onerirsiniz bass gitari da sesine asigim diyebilirim..

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Klasikle başla akorları öğren sonra basa geç eğer tiyim duygun sağlamsa çünkü bas gitar hata yaparsa diğerlerinin önemi kalmaz sağlam kulak lazım elektroda da parmak yeteneği solo atmak kolay değildir ama Armoni öğrenmeden elektro veya basa geçmen sağlıklı olmaz çok zorlanırsın

0|0
    1|0
    • Klasik muzik zevkime uymuyor ve butun muzik sitelerinde hangi gitaei calmak istiyorsaniz onu calin diyor yanu illa klasik ceya akystikle basla demiyor

• Tesekkur ederim

• Önemli değil

Erkekler Ne Diyor 8

• Elektro gitar al.

0|0
    0|0
  • klasiği çalmadan öbürlerini çalamazsın

0|0
    0|0
  • Daha cok seviyor gibisin bas gitari. Bas gitar derim.

0|0
    0|0
    • Bende bass gitar diyorum ama cogu insan elektro gibi olmaz diyor ben arka planda olabilirim yani arka planda kendi capimda bass calabilirim

• Gayet güzel bence.

• nasıl müzikleri seviyorsan ona göre seç

0|0
    0|0
    • Heavy metal ve hard rock tarzi dinliyorum

• Elektro gitar bass'a gormus daha zormus dogru mu

• bir bilgim yok o konuda ama bayana bu daha çok yakışır anlmında katılmıyorum diğerlerine. elektrüda gayet yakışıyor

• Bass gitarı kadınlara daha çok yakıştırıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben zurna diyorum

0|0
    0|0
  • gitAR tecrüben var mı hiç?

0|0
    0|0
    • Hayir yok

• o zaman klasik gitarla başla abicim. direkt elektroyla gitar çalmayı hiç öğrenemezsin.. bas dersen o bir tık daha fazla bilgi ister.. önce klasik al , notaları. akorları öğren sonra elektro..

• o yaştan sonra bas elektro gitar kullananların parmakları daha iyi açılır çocukluktan başlıyo çoğu

0|0
    0|0
    • Yani yapamaz miyim?

• müzik ile o kadar ilgili değilim bas gitarda 4 nota var zaten cello filan çalıyorsan çocuk oyunca olur

• Hic bir muzik eti calmiyorum sadece direk bass gitara girismek istiyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...