'Million Years Ago' ile 'Acılara Tutunmak' arasındaki benzerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Adele, malumunuz, yeni bir şarkısını piyasaya sürdü 'Million years ago' isminde. Ancak bizim kulaklarımız bu müziğin daha önce aşina olduğumuz bir müziğe benzer olduğunu hissettirdi. Benim şahsi görüşüm ikisinin benzer olmasından yana. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok benziyor dinlemiştim

0|1
    0|0
  • Benziyor dikkatli dinleyince. Ama tıpatıp aynısı değil. Bu şarkı olayının da fazla abartıldığını düşünüyorum açıkçası. Ne var yani benzese

0|0
    0|0
    • Benzese yine iyi lakin çalıntı söz konusu ise bu affedilebilir bir durum değil, bunun adı saygısızlık olur.

• Çalıntı olur mu sence bir düşün. Dünya starı adele bula bula bizim bu şarkıyı mı bulup çaldı?

• Böyle düşünmen yanlış. Belki de evet, bula bula bizi buldu. Ben zaten kâti bir şey demiyorum, benim görüşüm ikisinin çok benzediğinden yana. Şayet kopya ise tazminat davası açılmalı.

• Notalarını çıkarıp şey bakacaklardı en son.

0|0
    0|0
    • Bazı müzik uzmanları yaptı ancak en detaylı incelemeyi haftasonu yapacaklardı diye biliyorum. Umarım Adele çalıntı yapmamıştır, zira bu çok büyük bir saygısızlık.

• Dava açılır herhalde hakkında bilemedim

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben hiçbir benzerlik göremedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...