Belgesel kuşağı belgeseller

En çok hangi tür belgesel izlemekten hoşlanırsınız hayvanlar alemi ben kuşlar ve kurtlar belgeselini gözümü kırpmadan izlerim .

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• biyografi belgeselleri

0|0
    0|0
    • özel bir otobiyografi varmı beğendiğin izlediğin mesela ben adolf hitlerin otobiyografisini defalarca izledim cani bir psikopat

• teşekkürler :)

• rica ederim en güzel cevap içten samimi

Kızlar Ne Diyor 4

• Vahşi ormanlar - okyanuslar - denizin bilmem kaç mt derinliği - hiç gün yüzüne çıkmamış canlılar

Çok kaptırıyorum kendimi çokkk , bizon yavrusu su içerken evden bağrışlarım sema da yankılanıyo " içmeee kaçç timsah varr , yicek senii " Tv ye terlik fırlatmışlığım bile var ...

0|0
    0|0
  • bilim belgeselleri

0|0
    0|0
  • deniz altı

0|0
    0|0
    • bana bazıları çok ürkütücü geliyor buzlu soğuk ve cok derin karanlık yerler özellikle captan custo nun belgesel kuşağında bunları gördükçe denizlerden okyanuzlardan ürperdiğimi hatırlarım ama uzakdoğuda tropikal deniz altı çekimleri çok hoş br görüntü vermiştir hafızama

• vahşi doğayı.Kriminal olayları,bilim belgeselleri.belgesel olduktan sonra her türlü izlerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir hayvanlar alemi birde hapisaneden kaçan insanların hikaesini seyrediyorum :D

0|0
    0|0
    • hayvanlar alemi tamam da hapishaneden kaçanları anlamadım Bahadır bey

• aslında bize entreasan geliyor halbuki bunların hayatın ta kendisi

• kesinlikle adı üstünde hayat

• Tarih belgeseli ve Discovery de araba yapım şeysi var ya o tip şeyler iyidir ..

0|0
    0|0
    • kartel basın medya dünyası maalesef bazı belgesel kanallarını ücretli hale getirdi eskiden karasal yayından tüm dünyayı izlerdik.

• Belgesel olsunda sudan , havadan, kardan olsun..

0|0
    0|0
  • belgesel'in her türlüsünü izlerim.

0|0
    0|0
  • Her turlu belgeseli severim ama favorim orumcek ve karincalar

0|0
    0|0
  • dünya tarihi

0|0
    0|0
Yükleniyor...