Elimde 4 adet çok değerli kitap var, hangisinden başlayayım sizce :) ?

1- selçuk aydemir - mahalleden arkadaşlar

bu yazarı hiç okumadım daha önce, sevgilimle birlikteyken almıştık, kitabı bana bırakıp gitti. yazar ve kitap hakkında hiç bir fikrim yok nötrüm.

Elimde 4 adet çok değerli kitap var, hangisinden başlayayım sizce :) ?
2- elif şafak - firarperest

elif şafağı çok severim. bir çok kitabını okumuşluğum vardır. bunu da okuduğum zaman derinden vurulacağımı etkisinden bir süre çıkamayacağımı hissettiğim bir kitap. melankolik olabileceğini düşünüyorum

3- yılmaz özdil - kadın

buda sevgilimin bana gelirken getirdiği kitap, okuyup okumam için bıraktığı. yılmaz özdil de hiç okumadım. kendisi hakkında tek bildiğim solcu bir yazar olduğu, sanırım, yanlış bilmiyorsam? ve bende sağ veya sol görüşlü bir insan değilim. sol görüşlerin dayatılmaya çalıştığı bir kitap olmasından ürküyorum.

4- talha uğurluel/muammer kayatekin - tarih tıbbı konuşturdu

kendim bir kitapçıdan almıştım. bir kaç aydır köşede duruyor niyeyse bir türlü okuyamadım. tarih ve tıp en büyük iki ilgi alanım ve hayranlığımdır. kitap tarihteki suikastlar esrarengiz ölümler vs., insan anatomisini zehirlenmeleri vs anlatan bir kitap. görseller yardımıyla. ansiklopedi havasında. çok isteyerek almıştım bu kitabı.

EVET ŞİMDİ LÜTFEN TAVSİYELER :)
RUH HALİM BİRAZ MELANKOLİK ŞU AN AÇIKÇASI.
BENİ NEŞELENDİRECEK BİR ŞEYLER OKUMAK İYİ GELEBİLİR BELKİ, SİZ SÖYLEYİN..
:))

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim var değince yorumlar az gelmiş sende fark etmişsindir :)
    2- elif şafak - firarperest okuyabilirsin

0|0
    0|0
    • aynen yaa millet kiz avlamak icin burada sevgili var dyince sallamiyolar soruyu :)

• sevgilinizle bir ömür boyu mutluluklar dilerim :) onlar yüzünden her erkeği aynı zanneden insanlar var bu sitede

• inşallah mutlu oluruz hep, kızlarda her erkeği aynı kefeye koymamalı tabii :)

En İyi Kız Görüşü

• digerlerini bilmem de firarperest vasat bir kitap ondan baslama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...