Kitaplardan dost olur mu?

kitaplardan dost olur mu, insana yalnızlığını unutturabilir mi?

ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• kitaplar her zaman veren dostlardan. senden bir şey istemez; tozsuz, kuru ve direk güneş ışığından uzak yerde tutman yeterli. ne zaman kapağını açsan mutlaka sana vereceği bir şeyleri vardır.

ancak hayatta sadece kitaplar olursa o zaman donkişotluk başlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• olur evet, güzel bir kitabın verdiği hazzı, lezzeti insan pek az şeyde bulabilir. Ama elbette bir yere kadar hepsi

1|0
    0|0
  • ya abartmayın lütfen kitabın neresinden dost olur. ben okadar kitap okudum geçici olarak o an vermek istediği tebessümü heyecanı verir sonrası geçer.bakın ben kitap okumayı seven biriyim yanlış anlaşılmasın. Dost geçici birşey değil kalıcı bir kavramdır. konuşup dertlerini anlatabileceğin bir insan gerektirir.

0|0
    0|0
  • Kitap zaten dosttur..Önemli olan bizim onlara olan ilgimiz..

0|1
    0|0
  • hayal dünyanda yoldaş olur ama reelde dostun olamaz tabi, bi sıkıntımız oldu mu kitaba mı danışacaz :)

0|0
    0|0
  • Olur diyorlar ama o dostu hala bulamadım ben açıkçası

0|0
    0|0
  • bazı kadınlar var kitaplarla özdeşleşmiş bütünleşmiş

sayfa sayfa çevirip çevirip okuyası geliyor insanın

0|0
    0|0
  • Olabilir kitap konuşamadığı için seni satmaz iyi vakit geçirirsin okuyarak . .

0|0
    0|0
  • bence evet. isin icine girdigin zaman kaybolabilirsin,

0|0
    0|0
  • domuzdan post kitapdan dost olmaz

0|0
    0|0
  • olmaz nasıl dost olacak ya :d

0|0
    0|0
  • en büyük dost köpek 2 .kitaptır

0|0
    0|0
  • olur tabi onasıl iş

0|0
    0|0
  • alışkanlık yapar bir süre sonra evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• şu an tamda bu durumu yaşıyorumm.. bazı nedenlerden dolayı çevrem değişti ..ve ihmal ettiğim kitaplara sardımm .. sürekli okuyorum her boş zamanımda .. ve inan herkesten daha iyi o kitaplar ygs ye hazırlandığım halde 2 günde bir kitap bitirir hala geldim bu kadar çook oku demiyorum ama en azından sana değişik şeyler katıyor ve sorunlarını unutursun.. ama güncel kitapları okuma daha doğrusu sırf satılsın diye yazılanları yok vampir yok şöyle falan yani okuduğun kitap sana bir şeyler katmalı.. =)) umurımmm zevkine uygun bir kitap bulursun ve bu durumdan kurtulursunn .. =))

2|0
    0|0
  • olur, ki atalarımız havaya konuşmamış

yalnızlık konusunda, bence seçtiğin kitaba bağlı olarak ya yalnızlığının altını çizersin ya da üstüne basıp geçersin

0|0
    0|0
  • hem de en iyi dosttur.

0|0
    0|0
  • evet olur ...

0|0
    0|0
  • Kitaptan dost olur evet yalnızlığı unutturabilir

0|0
    0|0
  • En iyi dost önce kendin ,sonra kitaplar ,sonra bir hayvan.

0|0
    0|0
  • bence olur...

0|0
    0|0
  • Evet olur tabiki.

0|0
    0|0
  • evet , o konuşmaz ama anlatır...

0|0
    0|0
  • ktap her zaman en iyi dost olmuştur benim için en azından indsanlar gibi dost görünüp arkandan iş çevirmez her zaman yalnızlığına kucak açar seni başka diyarlara götürür

1|0
    0|0
Yükleniyor...