Kaybedenler kulübü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz gibi Kaybedenler Kulübü diye bir film var. Görüşlerinizi merak ettim sizce nasıl bir film? Bence Türklerin yaptığı en iyi film, 6 7 kere izlemişimdir hatta

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle katılıyorum. Hatta kendi yorumumla ' Türklerin yaptığı tek sağlam film '

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Efsanedir, çok güzel cümleler yer alır nokta atışlar yer alır. İnsanların bütün sorun ettiği içinde beslediği dışarıya yansıtmadığı mutsuzlukları gösterir.

0|1
    0|0
  • boş zamanı çok olan izleyebilir , o kadar da gerekli bir film değil bence

0|0
    0|0
  • Bazı bazı sıkıcı

0|0
    0|0
  • Güzel, ben de öyle düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha önce sizinle yatmışmıydık? -Üf be çekilsene gerizekalı. Yemin ediyorum ibretlik tesbit var burada.! Böyle bir film yok keşke dizi versyonunu da yapsalar.

0|1
    0|0
  • aşırı derece iyi

0|1
    0|0
  • çok saçma

0|0
    1|1
  • Hayatinda kaybedenler kulubunden baska film izlememis birinin beyani. Vasatin otesine gecemez

0|0
    1|1
    • Poyraz Karayel'den başka dizi izlemediğim için küçüklüğümden beri film izliyorum, emin ol senden daha geniş arşivim vardır.

• Her yaş döneminin bazı favorileri vardır.
    Seninkide bu galiba.

0|1
    0|0
    • Benim favorim Bir Avuç Dinamit. 71 yapımı.

• Ben de revolver filmine fena takıldım.
      9 yıl olacak ve hala favorim.
      Ki film repertuarımda baya bir geniştir hani.
      Bu arada bir avuç dinamitde iyidir. Ama dolar üçlemesini izlemeni tavsiye ederim.
      Spagetti westernin babası bu filmler. Hatta müzikleride çok mükemmel. Ennio moricennonun kendini parlattigi yıllardır.

• Hoj deyil pek rock teknesi forevir

0|0
    0|0
  • Orada yaşlı kadın oğluna sorduğunda anlatıyor normalde tutmaması lazım ama tuttu diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...