Sizce resim kategorisi ne?

link teki resim sanatsalmı? erotik mı ? ayıp mı? sizce kategorisi ne? boyle bir blogun var sizce bunu çevremdekilere söylemelimiyim?

Güncellemeler:
hatta soft erotik dediklerinden?
boyle bir studyo acsam ne tepki alırım acaba (kesinlikle p*rno degil) sergi acmak istiyorum
siz boyle bir resim çektirmek istermiydiniz? sadece merakımdan soruyorum.

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Sanatsal görüyorum bu tür fotoğraflar nude diyoruz.Kategori olarak Nude photography.Bu arada dikkat etmenizi isterim fotoğraf resim değildir.

Fotoğrafla ilgilendiğimden bir kaç şey söylemek isterim.Fotoğrafı siz çektiniz sanırım.Fotoğrafın alt kısmında ışık çok parlamış,ıso değeri yüksek görünüyor.

Portre fotoğrafında baş planı dışında çekim yapılacaksa eller önemlidir,bel planı mevcut ama ellerin görünmesi fotoğrafı,anlatımı güçlü kılar.Başın üzerinde bir obje varsa mutlaka kadraja dahil edilmeli,beni fotoğrafta rahatsız eden ellerin görünmemesi oldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 10

• pirelli takvimi tadinda sanatsal, show tv kirmizi nokta filmleri kadar erotik, hic olmayacak kadar kotu gogus :P

0|0
    0|0
  • Metart tarzı seviyorsun ozaman,araştır süper :D

0|0
    0|0
  • Bence erotik sayılabilir ama zaten hem erotik hemde sanatsal olabilir bir çalışma ayrı olacak diye bir şey yok .Valla ayıp kategorisi nedir onu anlamadım

0|0
    0|0
  • Tepki almassın bence neden alasın ki sonuçta sanatsal bir şey yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Olabilir.Sanat toplum içindir.Sanatta ayıp diye bir kavram olmaz

• Ayıp birşey değğil ki bu resim.Sadece nü poz vermiş bir mdel resmedilmiş

0|0
    0|0
  • Göğüs ne öyle :(

1|0
    0|0