AVM sorunsali. Sever misiniz? Ruhuz ve havasiz mi? Isiltili ve eglenceli mi?

Met Üst usta "AVM sevmeyen bir kitle var ve bunlar kitap okuyor. Sahaflara gidiyor, kitapçılara gidiyor. Bu kitleye cevap veren bir sistem yok." demis. AVM leri sevmeyenler var mi aramizda. Ben alacagim birsey yoksa sirf gezmek icin gitmekten hoslanmiyorum AVM lere. Siz ne dersiniz? link

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyorum AVM leri , sanki matrixe bağlanmışım gibi geliyor , oramıza buramıza sokulu usb bağlantılarını bir an evvel söküp kendimi iyot kokulu deniz kenarına atmak istiyorum ...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• çok seviyorum ben . işim yoksa eğer giderim rahat 2- 3 saat dolaşırım . insanlarda bişeyden memnun kalmıyor canım . kayseri avm sayesinde rahat alşveriş yüzü gördü . diğer esnaf kaba ve ilgisiz.avmler öyle değil artı mekan sıcak yemek yiyebileceğin bişeyler içebileceğin vakit geçirebileceğin herşey var avmlerde. rahat rahat ferah ferah dolaşıyorsun . ben D&R ye girerimm bi saat bakarım kitaplara . hiçte sıkılmam .

1|1
    0|0
  • Viyanada 4 tane avm var istanbulda her semte bir veya 1 den fazla , bende sevmiyorum

0|1
    0|0
    • avrupadaki konu bazli alisveris merkezlerini seviyorum. mesela 5 katli buyuk bir bina sadece spor magzasi. aradigin hersey orda. surumu olsun olmasin. burda heryerde hep ayni seyler. ne gidiyorsa sadece o var.

• avm de isim varsa saat 1000 gibi giderim cogu yer o saatde aciliyor zaten. 1100e kadar sakin oluyor. cevahir alem bir yer. yeralti lunapaki. hic oturcak yer olmayan masalariyla. seccadede otomati var orda biliyor musun :-)

• Girdim 2 katini gezdik ciktik :) kalabaligi sevmiyorum ben

• Ben sadece D&R için gidiyorum AVM ye, orada oyalanırım en çok, birde olsa olsa sinema için giderim.

Mağaza gezmek çok sıkıcı geliyor, alışverişi hiç sevmem sıkıntı veriyor diyorum çok şaşırıyorlar nedense.

0|1
    0|0
    • D&R ve sinema kısmını hariç tutuyorum ben de. Cevahir D&R epey geniş bol bol bakarım kitaplara. Sinemada her yerde kapalı zaten. Eski emek sinemasının havasını vermese de.

• aynen benim için Avm budur sadece diğer şeyler için gitmem.

• ben 30 dk işimi halledip çıkmazsam bana baygınlık geliyor, tansiyonum falan düşüyor. ciddi ciddi. kalabalığa gelemem

0|1
    0|0
    • evet. hedef belirleyip hizlica alirim alacagimi. zaten hizli alisveris yaparim. oradaki kalabalik bayiyor.vinsanin ustune ustune yuruyen tipler. ama sevdigim bir ortamdaki kalabalik bar yada konser mesela rahatsiz etmez hic.

• orda da çok saat kalamam. en fazla 2 bayar beni havasız kalabalık yerler

• Sevmem.

0|1
    0|0
  • ben seviyorum

0|1
    0|0
  • Ben fazlasıyla seviyorum . Her şey elimin altında daha ne olsun

1|1
    0|0
  • AVM leri bende sevmiyorum, alışverişi sevmiyorum genel olarak...

Açık havada yürümek gibisi yok.

0|1
    0|0
  • sevmiyorum çok ruhsuz ve de kasvetli geliyor açık hava dururken

0|1
    0|0
  • Nefret ediyorum Avmlerden alışveriş dışında gitmem.

Ruhum daralıyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• AVM'leri sevmiyorum çünkü oradaki kitapçılarda alınan kitapları, dinlenen gürültüleri pardon "hit müziği", bilet kesilen filmleri, alışveriş arabalarına doldurulan gereksiz şeyleri, süslü püslü vitrinleri, birbirinden sağlıksız fast-foodlarda kahvecilerde "ortam" yapanları, çok da bilgisi olmadığı halde yanınıza gelip size "teknolojik tavsiye" vermeye kalkan (yani ürün kakalamaya çalışan) laf cambazlarını pardon "müşteri temsilcileri"ni, kof bir tüketim alanında zaman geçirdikçe içim sızlıyor. 6 yıldır hiçbirisine girmedim, karşı olduğum her şeyin kalbine niye gideyim?

0|1
    0|0
  • Ben severim. Hersey ışıklı göz alıcı Albeni diyor. Alışveriş,sohbet,manzara hersey var nesi kötü ki

1|1
    0|0
  • AVM sevmeyen bir kız bulursan Kap götür Nikah dairesine , Ayagının suyunu iç :)))

0|1
    0|0
  • Alışveriş merkezlerinden alışveriş yapmam. Oradaki ortamları da sevmiyoum. Nedendir bilmiyorum ama içine girince bile canım sıkılıyor. Halbuki kötü bir anım da yok. Küçük esnafa kazandırın. Biraz özümüze dönelim.

0|1
    0|0
  • bi sorunum yok avm ile

1|1
    0|0
Yükleniyor...