Hangi tür kitaplar okursunuz?

Hangi tür kitaplar tercihiniz ve baş ucu kitabınız hangisi?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih, Fantastik, romantik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Aşk, dram, macera, korku, psikolojik her türlü okurum ve severim. Zaten hepsi de benim yaşadığım duyguları anlatıyor. 😊

0|0
    0|0
  • türk yazarların romanlarını denemeleri daha severim favorim nurullah ataç

0|0
    0|0
  • Belirli bir tarzım yok. İçeriği, üslubu hoşuma gidenleri okurum. Ve çok okurum :D baş ucumda ise Kafkasından Gurur ve Önyargısına Silahlara Vedadan Küçük Prense kadar bir sürü şey var :D

0|0
    0|0
  • Baş ucu kitabım Uçurtma Avcısı bayılırım bu kitaba :)
    Gizem, polisiye, dram, duygusal severim ben. Pek ayırt etmem :)

0|0
    0|0
  • Hikmet Anıl Öztekin tüm kitaplari

0|0
    0|0
  • Roman seviyorum. Gerçek yaşanmış olayların anlatıldığı konu alındığı kitaplar

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim :D

0|0
    0|0
  • Gizemli ve korku türü. 😌

0|0
    0|0
  • Her türlü kitabı okurum.

0|0
    0|0
  • Psikoloji

0|0
    0|0
  • Biraz polisiye biraz tarih biraz eğitici biraz mizah olacak :-) psikolojik tahlil kitaplarını da seviyorum

0|0
    0|0
    • Sadece kitap seviyorum desen aynı kapıya çıkardı peki baş ucu kitabını sorsam

• her kıtabı sevmıyorum ama :) su an basucumda 5 tane kıtap var ahmet umıt sultanı oldurmek , yusuf kosar Allah de otesını bırak 2 , kahraman tazeoğlu bambaska , hıkmet anıl oztekın eyvallah ve cıkolata tadında hıkayeler :)

• genelde roman türü okurum. içime işleyen derin konulu şeyler severim bir zamanlar jacqueline briskin okumuştum gerçekten iyidiler (o günler çok yakın tavsiye ederim ) tarihi olarak beyazıt akman dünyanın ilk günü de güzeldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yer altı edebiyatı

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim, tarihi, psikolojik, şiir kitabı da var :)

0|0
    0|0
  • Bilgi içeren, roman, şiir ve hayat hikayesi olmayan kitaplar.

0|0
    0|0
  • Tarih, drama

0|0
    0|0
    • Tarih candır abim be heleki şanlı bir tarihi okursan insanın tüyleri diken diken oluyor

• Ben daha çok etnik dünya tarihlerini merak edip okuyorum. Örneğin Avrupalıların, Afrika ve Amerika da yaptıkları soykırımları okudukça Yahudi soykırımının son derece medenice!! yapıldığını fark ettim.

• Okumam

0|0
    0|0
  • Psikolojik ve felsefe ağırlıklı.

0|0
    0|0
  • Psikolojik gerilim güzel oluyor

0|0
    0|0
  • pek okumam

0|0
    0|0
  • Kendini Arayan Adam Tavsiye ederim çok güzel bir kitap okuyun ahlakınız düzelir...

0|0
    0|0
  • roman en azindan gerceklere ihtiyacim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...