Üç güzel sanatçımızdan hangisi daha harika?

bu en değerli sanatçılarımız için de en çok hangisini seviyorsunuz? ben üçünüde çok seviyorum ama emel hanıma 8 yaşından beri aşığım.. ama genel olarak nasıl düşünülüyor bilmek için anket yapıyorum.. güzellik, ses, iyilik hepsini içine katarak seçin..

not: emelcimi ve nükhetcimi canlı izledim ikiside canlı ayrı bir güzel hele nükhet hanımın kulisteki sıcaklığı.. <3 sezen hanım maalesef yıllardır izmir'e kendi şehrine gelmiyor ya da ben kaçırıyorum.

üç güzel sanatçımızdan hangisi daha harika?

• Emel Sayın
    20% (4)62% (8)36% (12)Oy Ver
  • Nükhet Duru
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • Sezen Aksu
    80% (16)30% (4)61% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
erkekler emel hanımı bayanlar sezen hanımı beğeniyor sanırım yani olması gerekende bu :) ama nükhetciğime neden beğeni çıkmadı şaşırıyorum...
anket devam ediyor
güncel

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Emelsayın yılların eskitemediği sanatçı sezen aksuda öyle

0|1
    0|0
    • nükhet duru? aslında sesi çok ama çok güçlü ve değerli neden hiç oy alamadı acaba?

• Demekki halen yeterince değeri yokmuş. Eöel sayın desen sesinden ve yorumundan güzel. Sezen aksuda öyle ikisini dinleyerek sokakta büyüdüm

• sitedekiler kültürsüzmüş desek daha iyi bence en iyi ve anlamlı şarkılar nükhetinkiler.. . paylaştığımı dinlemeni tavsiye ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• sacma olmus güzel olarak sorman sırf bu özellikle emel sayın öne gecer ses olarakta iyi ve birkac olayını okumustum iyilik olarakta iyi birisi

0|1
    0|0
    • güzellik göreceli bence dünyanın en güzel kadını müzeyyen senar mesela... çünkü iç güzelliğinide soruyorum ben :)

• hahah kesinlikle öyle.. kızlar sezene yüklenmiş erkekler emoşa.. keşke sadece ikisi yarışsaydı :) sizce türkan sultan mı güzel yoksa emel hanımmı

• o zor soru ya ikisininde gencligi cok güzel gözleride yarısır esit diyemezsem emel sayın derim sanırım o kadını her gördügümde vay be diyorum aynı sekilde türkan soray da

• Emel Sayın gençken çok güzelmiş. O yüzden oyumu kendisinden yana kullandım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...