Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Rusça konuşmalardaki inanılmaz aksan...

Arkadaşlar ana dilim rusça. Ve bu diziyi izlerken rusça konuşmalar beni soutuyo) madem o kadar masraf harcadılar .dizi yaptılar o konuşmalarda rus birini bulsalardı keşke . Ne çok rus çok Tr de. Çünkü inanılmaz aksan ve hata var konuşmalarda. Dizi hakkında siz ne düşünüyosunuz.

Güncellemeler:
Rustem aga kimdir bu oyuncu .cok severim ismini bilen varsa?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• bunu dizinin yapımcılarına mail atmalısın. belki ciddiye alırlar. 42 ülkeye satmışlardı diziyi.

0|0
    0|0
  • Hic sevmiyorum zaten o diziyi. Ayrica ruscayi iki uc kelimeden yani rus kizlarla biseyler icmek icin kullanilan iki uc kelimeden ibaret sanan bir topluma yutturmak zor olmasa gerek o dizideki aksani=)

0|0
    0|0
  • diziyi izlemedim izlemem de.

rusların ingilizce konuşmaları kulağa çok hoş geliyor onu yazmak için geldim sadece :)

0|0
    0|0
  • sen rusça anladığın için fark edebilmişsin. biz bilmediğimiz için yiyoruz. ama dediğin gibi olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Ozan Güven miş bend emrak etim baktım :)

0|0
    0|0
  • Vatandaş için farketmiyor desem bize aksağam iyi geliyor :)

0|0
    0|0
  • Dizi tam bir zaman kaybı, ne anlattığı belli bile değil . Kadınların kumpasları iste

0|0
    0|0
  • Dizi bi b.k değil ama Hürrem için seyrediyorum salak falan ama hatun güzel -.-

0|0
    0|0
  • ufak detay ama iyi bulmuşsunuz, dizi diğer dizilere güzel

0|0
    0|0
  • rusça bilmediğimiz için bizi kafalıyorlar demek ki :)

0|0
    0|0
  • O dizi bizim gerçek tarihimizi yansıtmıyor malesef,aksanlar bozukmuş çok mu :)

0|0
    0|0
  • öyle bi dizimi varya :) hiç izlemem dizi

0|0
    0|0
  • keşke sadece aksan konusunda sıkıntım olsaydı o dizi ile ilgili keşke

0|0
    0|0
  • hatasız kul olmaz bacım

0|0
    0|0
  • en son izlediğim de pargalı nigar kalfayı öpücüğe boğuyodu..

şimdi durum ne bilmiyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• o kadar da olsun neticede dil aksanlarından ziyade konulara dikkat çekmek lazım . şu ana kadar ki diziler içinde beni tarihe sürükleyen ilk dizi diyebilirim . insanlar kıyafetlere dekoltelere dile vs şeylere takılıp eleştiriyor ama konu çok iyi yansıtılıyor bence

0|0
    0|0
  • Rüstem Pasa'yı Ozan Güven oynuyor.

dizide nasıl hatalar olursa olsun ben severek izliyorum.ve hatalar dikkatimi çekmiyor

0|0
    0|0
  • Tarihi çarpıttığını düşündüğüm için izlemiyorum.Tarihe saygı göstermiyorlar Rusçaya da göstermemeleri çok normal.

1|0
    1|0
  • Lalelide rus dolu neden onlardan alıp oynatmamışlar ki ? Adnan Oktar bile Lale'liden topluyormuş programa rusları

0|0
    0|0
  • Rusça mı geçiyor içinde ya. :/ bana niye denk gelmedi :D

0|0
    0|0
  • sacma dizi

0|0
    0|0
Yükleniyor...