Dinlediğiniz şarkılardan alıntılar alayıııım 🎧🎼?

" ben sana küsüm aslında, haberin yok.. Koyup gittiğin yerde kötülük çok. Kime kızayım nazım senden başka kime geçer? Benim sensiz kolum bacağım ocağım yoooook"❤️❤️❤️❤️

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=bGDJQB2kwUo
    Zamanın silemedikleriyle denrinleşir zaman kuyusu
    Karardıkça uzaklaşır sesler ve gökyüzü görme duyusu
    Hayallere gömülü ateş çemberi sarar çevreni ister istemez
    Herkesi ve seni rüyadan uyandırmaya geldim
    Işıksız caddelere ışık oldum yurudum durdum elimde fenerim onun adı rap
    Ilk başladığımda hiç bir evin ışığı yanmazdı o zamanlarda vardı başımda resimlerden bildiğiniz kep
    Hiç bir zaman silinemez verdiğim emekler saklanabilir belki hırsız kalplerde kelepçeli halde bekler
    Havlamayan doslarımdan yedim en sert ısırıkları ona rağmen korkmadan uzatırım elimi hemde hala
    Bana soruluyor nefretim bilgili kahinlerin elinde gömüldü mikrafonlar toprağa bizden yılar önce
    Benim için herkes aynı inkar edemeyecek kadarda kalbinizde kelepçeli sırlarım var hemde tonla
    Matador edasında takılanlar bugün boğanın acımasızlığına yenik düşeceklerse sebebi yine benim
    Hayal görmeyi çoktan bıraktım ben aslında bilmediğim bir adımda atamdımki hayatım tos pembede olmadı
    Yinede kovmadım değerlerimi ayaklar altına almadım savaşta acımasızca kılıç savurdum evet bu doğrudur
    Ve sizin gibileri ne ısırabilir nede hançerlerim aramızdaki farkın adı adalet cesaret ve onur:
    Dönesim var geçmişin izleri silinemez bak sorular var ayıklayamadığım tonlarca birikmiş hatıralardan suskunsun diline mühür vurmuş gibi mahkumsun
    Kapa gözlerini bir anda ölüm faniye var
    Uzun bir yol seninki kayıplarını bulmak adına kaybolursun öyleki
    Zaman siler geçmiş izleri gidenin hali meçhul yolunu kapatır karanlığın sisleri
    Hızla başını yeren kaldırmalısın kopan parçalarını bulup yaranı sardırmalısın
    Farkedilmeden içine ağlamalısın tuzlu damlalarını yanaklarına düşürmemelisin
    Bir anda hayallerine kuşku cenk eder ve adamı mahfeder içten ateş yakar dışta gözüne gülücük yansır
    o yüzde tek bir andır gelip geçici heveslerine kanıp kendin ekmek bandır
    Hayat tadıyla hayat nefsi imtehan yolun yarısı evlat yürümekten korkma hiçbir zaman
    Söyle neyin kaldı kışından bu bahara çıkan şimdi güneşe bakıp ha

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben yoruldum hayat gelme üstüme, diz çöktüm dünyanın namert yüzüne.. gözümden gönlümden düşen düşene , bu öksüz başıma göz dağı verme..

Ben pişmanım hayat sorguya çekme, dilersen infaz et kar etmez dilime.. sözlerim ağırdır dokunur kalbe şu suskun ağzımı açtırma benim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 0|0
    0|0
  • Beraber aç yatmadığın kimseye güvenmicen.
    #Red

0|0
    0|0
  • Oy benim canım
    Yaralı ceylanım
    Henüz yolun başında
    Solup giden baharım

1|0
    0|0
  • yüz yıl oldu yüzünü görmeyeli yüzyıl oldu belini sarmayalı, tam yüzyıldır bu şehirde beni bekler bir kadın. aynı daldaydık aynı dalda. aynı daldan düşüp ayrıldık. aramıza yüzyıllık zaman yüzyıllık yol.

0|0
    0|0
  • " Gittikçe yükselen haller içindeyim.. İnsandan örülmüş duvarlar içindeyim... Gittikçe yükselen haller içindeyim.. İnsandan örülmüş duvarlar içindeyim..." #PilliBebek #Bak

0|0
    0|0
  • Yağmur yağar ıslanırsın vay aman güneş doğar kurumazsın vay aman ay ışığı der durursun vay aman Yakamozsun sen.

0|0
    0|0
  • Koluma gir ve birlikte ölüme yürüyelim.

0|0
    0|0
  • Bir derdim var bin dermana değişmem

0|0
    0|0
  • Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi.

0|0
    0|0
  • çok aşığın var diyorlar
    yalan de yeter bana

0|0
    0|0
  • Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan...

0|0
    0|0
  • Bu ne ki?

0|0
    0|0
  • sis içindeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
  • Ask bu kizil otesi yarali muzesi oyuna gelemem

0|0
    0|0
  • Bebeyim benim hayalet sevgilim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Seviyorum seni desem
    Sever misin sende bilmem
    Tutar mısın ellerimden
    Sana doğru düsersem

0|0
    0|0
  • Giderim alışığım gitmelere direndi bu can ne bitmelere giderim alışığım gitmelere gerek yok isyan etmelere 😕

0|0
    0|0
  • "Yoksa birini mi sevmiştin ben uyurken?"

0|0
    0|0
  • Derince kazın kuyusun
    İnim inim inilesin
    Kefenin diken iğnesin
    Dikenin de avradını

0|0
    0|0
  • Kaç mevsim aşk pazarında geçti yalanlarla
    Düş sattım aldanmışlara
    Aklım kaçıverdi elimden bir gece vaktiydi
    Sevdiğim başka sevenim başka
    ❤️

0|0
    0|0
  • Sorma ne haldeyim

0|0
    0|0
  • her gece şarkılar yazsın
    varsa bir derdi varsa anlatsın
    olayım yarimin derdine çare

vuhuuuuuuu

0|0
    0|0
  • demir attım yalnızlığa bir hasret denizinde ve şimdi hayallerim o güllerin içinde :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...