Van Gölü Canavarı 2012 (Yerli Film) seyreden var mı izlemeye değerli mi?

link Çok saygıdeğer K.S halki fikirlerinizi alalım.Hadi gizli izin veriyorum bu sefer sende gel :D

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• van gölü canavarı ortaya çıkmadı mı ? Birde buna film mi çekmişler. Oy ben nerelere gidem, bu giden paraları ben nasıl kazanem..

1|0
    0|0
    • Celal ile Ceren En kötü 500 film arasında 1 numara seçilmiş ve düşün kaç kişi gitti.Seyirci olarak şuursuzca davranırsak o paralar cepte zor kalır.

• Cem yılmazın sadece şu anda yayınlanan gösterisine gittim.Yaa Türk filmine eğer hiç bir şey bulamaz illa ki sinema canım çekerse giderim ki zor onun harici gitmem.

• zaten kaliteli film sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Onlarında birkaçını yazdın :) doğrudur. Kayda değer varsa gidersin yoksa gitmezsin.

• Bu değil ki, Benim bildiğim canavarın bööğğğyük, yeeeşil yaaar... vardi

1|0
    0|1
  • güzel bi hatun bari koysalardı seyrederdim belki :D

1|0
    1|1
  • aklıma geldi. bi dizi izliyodum sherlocktu sanırım. orijinalinde loch ness monster diyor adam, çevirmen ise van gölü canavarı olarak çevirmiş :D:D

2|0
    0|0
  • bunun küfürlü versiyonu vardı zamanında şimdi yerli film yapmışlar arkadaş :D

1|0
    0|1
  • Bunlar kim ya :P

1|0
    1|2
  • Buradan "vakit kaybı" diyenlere sesleniyorum, ses denemeee biiir ikiiii çüş yani, duyandan sinemaya gidip Fetih 1453 filmini izleyip Türk sinemasına katkıda bulundunuz zannedecek.

Şu da bir gerçek ki, Türk halkı yabancı filmlerden çok kendi toplum yapısını ilgilendiren konulardan haz alıyor. ;)

0|0
    0|0
    • Genel konuşma derim ben gittim ve aslında tarihimizi övmek yerine saçmalamış olmayan karakterler sokmuşlar.Keşke daha gerçekçi bir senaryo olsaydı o filmde emeğe yazık

• Evet onu da seyrettim.Ya filmi küfür edebiyatı üzerine kuruyorlar ya da cinsellik.Ben genelde iyi veya kötü ne yapılmışsa bir fikrim olmalı hakkında diyerek seyrediyorum.Ama zaman çoğu kaybı oluyor

• kesinlikle haklısınız.. :)

insan filmi merak etmeden de duramıyor işte.. :))

• Ciddi misin :D

1|0
    1|1
  • Yok izlemedim sen anlatırsan dinlerim =)))

1|0
    1|1
  • Van gölü canavarı,oğlum bak git gibi filmler sadece ismi ile prim yapmaya çalışıyor o yüzden hepsi sadece vakit kaybı.

1|0
    1|2
  • ama abla ben çok korktum o canavarın kafası çok büyüktü oysa güzel :D :D

1|0
    0|0
    • Kardeşim ayran içtik ayrımı düştük nerlerdesin sen bakayım

• sözün varsa tut :D

• Tutucam zaten :D

• kesin bu canavarı pet şişeden yapmışlardır, cıks izlemem :(

1|0
    0|0
  • merak ettim konusunu ya

1|0
    1|1
    • hiç bir fikrim yok diyecem ama sapma bişi olduğu kesin sanki

• bilmiyorum artık ama eksileyenlerin zekalarını bi anlayamadım seviyeleri nerde acaba :D

• Bu eksici timi biz onlara alıştık artık görmüyoruz bile.dur hepinizi artılayım

• Çok saygıdeger olarak girdigin için cümleye dalgınlıgına vererek bu soruyu bişey demiyorum

1|0
    1|1
  • izlemem muhtemelen gülerim ciddi bir filmde olsa

0|0
    0|0
    • daha o kadar keşfedilemedim:))

• iyi geceler

• sana da :D

• yok gereksiz bi film bence

0|0
    0|0
  • fragmanına baktım çok saçma

0|0
    0|0
  • Yerli film demeseydin kesin spielberg filmi zannederdim

1|0
    0|1
  • izlemedim ama duydum.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• her şeye film yapmaya başladılar bir ara da 'oğlum bak git' filmini yaptılar. ilgimi çekmez gideceğimi sanmıyorum mecbur kalmazsam. şu an heyecanla kelebeğin rüyasını bekliyorum

(heyecan diyerek biraz abartmış olabilirim asdfg)

1|0
    0|0
  • İzlemedim ama çok korkunç görünüyor hahah komedidir muhtemelen

1|0
    1|1
  • van gölü canevarı yolun ortasına yatmiş bacağını açmiş...

yalan ya vana gittim canavar falan hikaye..mod einstain

0|0
    1|1
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...