Bass gitara baslama?

18 yasindayim babam eski muzisyen ve bende muzige adim atmak istiyorum.. Onceden klasik gitara basladim ama biraktim muzik zevkime uymuyordu bass gitar calmak istiyorum onerir misiniz?
Yalniz KEMAN VE PIYANO gibi bunaltici calgilari onermeyin !

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Çal çal. efsane alet. Eğer bir grupta çalmak istersen de hemen kendine yer bulursun :)

0|0
    0|0
    • Peki ben simdi baslasam ogrenmem ne kadar surer

• Sen elektro mu caliyorsun bass mi?

• Ben tüm gitar türlerini çalıyorum. Sadece bas gitarda pratiğim az. Evet kasa itibarıyla birbirlerine benzer. Ama ikisinin tadı da farklı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Yan flut cal. Keman ve piyanoya bunaltici diyorsan sen muzige babadan geldigi icin zorla baslayacak gibisin. Klasik gitar, keman, piyano bunlari kenara atarsan ne calacaksin. Elektro gitar, bas ve bateriden olusan ergen muzik gruplari artik is yapmiyor eger amacin piyasa yapmaksa. Bir de disiligine uygun enstruman sec yani bas gitar kaba senin icin.

0|0
    1|0
    • Sen beni yanlis anladin benim babam muzik konusinda beni zorlamiyor ben muzisyen olmak istiyorum bunun icin okudgum oku bile birakabilirim bass gitarin sesine asigim diyebilirim baas calmayi cok istiyorum babamda beni bass konusunda cok destekliykr bass veya elektro arasinda gittim geldim ama pinhani grubundaki kizda basciydi ve sebnem ferah in bascisida bayandi bunlari UNUTMAYALIM.

• Ben bass gitarin kalin sesine vuruldum elektroda solo atmak istemiyorum vrya keman gibi giy giy bisiler calmak istemiyorum elektoryu pek icim almayarak tercihlerim arasina koymustum ama bateri ve elektro bastan daha zor bence

• Bas en kolayi zaten iclerinde. Bateri de cok sert kacar sana ama bas daha iyi olur, cool bir tarzin varsa sahnede ciddi durusunla falan yakisabilir yani bateri veya bas diyorsan basi sec.

• Öneririm. Elektro veya klasik çalan çok ama bass az bulunuyor. İyi öğrenirsen bir grupta çok rahat çalarsın

0|0
    0|0
    • Elektro gitar guzel ama bass in kalin sesi o kadar hos ki dinlerken icim titriyor super bisi ya yok boyle bisi

• Ben direk basstan baslamak istiyorum

• O da olur ama biraz daha zorlanırsın

• kesinlikle bas gitar en iyisi. biraz metal alternative rocka aşina olman lazım

0|0
    0|0
    • Ben hard rock ve heavy metal dinliyorum zaten

• yani bayanda nasıl duruyo sorusunu şöyle diyeyim öğrendikten sonra bayanlar daha şanslı oluyor özgüvenleri çok yüksek oluyor. aile okul ve toplumda kendilerini daha iyi ifade etme şansını buluyorlar.

• hangisinin hangi aleti çalacağı müzik zevklerinde saklı rock ve metal bas gitarın habercisi sanada sormuştum :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...