Hobbit filmini izlediyseniz yorumlarınızı merak ediyorum.

Filmi beğendiniz mi? Yüzüklerin Efendisi serisiyle beraber değerlendirmeniz nedir? Filmdeki favoriniz kim?

• Gandalf
    100% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
  • Thorin
    0% (0)100% (3)60% (3)Oy Ver
  • Balin
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bilbo
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Radagast
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Asıl film Yüzüklerin efendisidir. Bu adamlar ilk projeye bu hikayeyi çekemezdi, masrafı kaldırmazdı hikaye, ama baktılar Lotr edebiyat olsun sinema olsun prim yaptı, e zaten teknoloji zaten hazır, görüntüler de öyle, biz bu posadan bi hikaye daha çıkartırız dediler. yoksa bi numarası yok filmin. O değildi, Golden Compass vardı, nicole abla ile bond abinin oynadığı, devamı çekilmedi...güzeldi o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• izlemedim ama izleyen herkes hayran kalmış.

0|0
    0|0
  • kitabı daha iyiydi yea! link

0|1
    0|1
  • yüzüklerin efendisi serisi ile bağlantılı olarak yine aynı hayal dünyasını görmek muhteşem film harika,yaşaaaa be peter jackson :)

0|0
    0|0
  • link :)

0|0
    0|0
  • filmi izledim fakat yüzüklerin efendisindeki tadı bulamadım fakat yaptığımız yanlışta zaten onların ikisini karşılaştırmak ikiside birbirini tamamlasada farklı şeyler o yüzden ben beğendim

0|0
    0|0
  • Bir Ian mckellen hayrani oldugumdan gandalf tabiki :))

guzel bir filmdi, obur filmlerle baglantili mantikli sahneller vardi... ben sevdim, devami gelsin diye bekleyenlerdenim :)))

0|0
    0|1
  • İzlemedim şimdi film müziğini dinledim değişik..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Thorin Meşekalkan çok cengaver geldi bana birde agresif olmasa . Kelle gidiyordu az kalsın agresifliği yüzünden .

0|0
    0|0
  • Daha izlemedim..

0|0
    0|0
  • gandalf favorim. yüzüklerin efendisi serisi en sevdiğim seridir. hobbit de güzel bir giriş yaptı ikinci filmin daha güzel olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • tabiki smeagol bilmece sahnesi güzeldi :)

0|0
    0|1
  • ben izledim çok da beğendim kaliteli bir yapım

0|0
    0|0
  • bilbo tercihim

0|0
    0|0
Yükleniyor...