Bir bayanin calmasi gereken muzik aleti?

bir muzik aleti calmak istiyorum ama ellerim minicik cogu insan bass gitar calmak istedigimi duyduklarinda dalga gecti ne yapmaliyim sizce hangi muzik aletini calmaliyim? :(

Güncellemeler:
Dinledigim muzik turu metal bu arada

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• bas gitar ya da keman

1|0
    0|0
    • umarım bir gün rammstein du hast ve metallica turn the pageyi dinleriz senden

En İyi Kız Görüşü

• Bence piano çalabilirsin. Örneğin ben piano çalıyorum. Piano için enstrümanların en zarif ve kulağa en hoş geleni. Sanki pianoda farklı bir tını var. Çok çok anlamlı, duygulu, derin, yoğun ve bir o kadar da rahatlatıcı. Sanki anlatamadığın ne kelime ne duygu varsa onu çalarken bir dil gibi anlatabiliyorsun ve bu da çok özel bir şey. Tabi bu bir zevk meselesi ama ben özellikle kadınlara pianoyu neden bilmiyorum ama çok yakıştırıyorum. 😊

1|0
    0|0
    • Ben piyani ve kemani sevmiyorum genel olarak metal hard rock muzik dinledigim icin sakin muzikleri sevmuyorum ve sakin muzik aletlerinide genelde hircin muzik aletleri yani bateri bas gitar elemtro gitar gibi aletleri seviyorum ve bass gitar calmaya karar verdim

• Tabiki bu bir zevk meselesi. Aslında benim acayip Elektro gitar çalasım var çok hevesliyim bu konuda. Rock müziklerini de severim. Benim için her müzik güzeldir. Çünkü her müzik kendi içinde bir sanat ve yetenek. Önemli olan da zaten sevdiğin bir şeyi çalmaktır. 😊

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 8

• Piyano öneririm , ayrıca ellerin minik olmasıyla müzik aleti calmanın alakası yok gir bak nete 4 5 yasındaki bebeler ne harikalar yaratıyor.

0|0
    0|0
  • Bak guzel sanatlar lisesinde okuyorum ve hocalar vucut yapisina gore veriyor calgilari. Keman sana uygun ama istemiyomussun. Yan flut icin benim ellerim kucuk degil ama serce parmagim kisa bende yan flut caliyorum allahtan sol diyez tusuna yetisiyo da verdiler yan flutu. bir dene eger yetisirse yan flutte olur tabi istersen. Viyola asla olmaz ellerin kucukmus cello hic hic olmaz piyano desek oktav basacagin zaman parmaklarin yetismez bateri calabilirsin istedigin tur muzige ritim tutabilirsin saksafonu da kavramakta zorluk cekebilirsin. Eger yan flut sececeksen solak olmaman lazim astim kalp rahatsizligi nefes problemi olmamasi lazim hayati tehlikrlere yol acarsin bir de dislerinin arasinin acik olmamasi duzgun olmasi alt cenenin onde olmamasi lazim cok zorlanirsin yoksa

0|0
    0|0
  • cello

0|0
    0|0
  • Yanflut cok hos simdi simdi metal parcalarda da kullaniliyor

0|0
    0|0
  • Keman

0|0
    0|0
  • Cello

0|0
    0|0
  • Saksafon

0|0
    0|0
  • Keman ve piyano derim ben keman çalmasını biliyordum ama unuttum baştan kurslarına gidecem

0|0
    0|0
Yükleniyor...