Magaza ıngılızcesı....

arkadaslar ben magazada calısıyorum ve yabancı musterıler cok gelıyor.ıngılıcem cok kotu .Ben onlarla tahat ıletısım kurabılecek sevıyeye gelmek ıstıyorum.ama pratık ıng kıtapları cok zor ne yapmalıyım

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• pratik ing kitabı kullanmadım hiç bilmiyorum ama forumlardan vb temel şeylere bakman daha faydalı olabilir. en başta düzgün konuşmana gerek yok zamanla düzeltirsin. satışa vb yardımcı olacak temel fiilleri, kelimeleri öğren başlangıç olarak yeter. ondan sonra pratik ing gibi kitaplara bakmadan düzgün kaynaklardan öğrenmeye çalış. bildiğim kadarıyla pratik ... kitapları hangi dil olursa olsun belli kalıpları mantık kullanmadan ezberlemeni söylüyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tr altyazılı ingilizce filmler izleyebilirsin sadece o yalla dil öğrenen tanıdığım insanlar var.ayrıca gramer saçmalıklarından da kurtulursun halkın konusma dilini yani pratiği öğrenirsin..

1|0
    0|0
  • elbette ki hızlandırılmış ders almadıkça imkanı yok hemde 0 yani

1|0
    0|0
  • kurslara gitmelisin hayatım bunun tek çaresi bu ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Değil. Kalıp cümleler var. "How can i help you?" ile başlayabilirsin. En kötüsü ürünlerin fiyatlarını ve indirim oranını bilsen yeter. Nerde çalışıyosun ve genelde nereli turistler?

1|0
    0|0
Yükleniyor...