En "başarılı" bulduğunuz aktör/aktris?

Benim en başarılı bulduğum aktör; Aamir Khan... Ya sizin?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Kevın Spacey, Johnny Depp

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aamir Khan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kate Beckinsale
    Van Damme

0|1
    0|0
  • Johnny Depp ve Audrey Hepburn❤

0|1
    0|0
  • Çok var... Hangisini yazayım bilemedim.

0|1
    0|0
    • Sizi ağlatabilen, güldürebilen, düşündürebilen ve bunlardan birisini ya da hepsini en iyi şekilde yapabilen aktörü ya da aktrisi yazabilirsiniz... 😊

Erkekler Ne Diyor 7

• Mark Ruffalo, Robert Downey Jr., Chris Evans, Keanu Reeves, Donnie Yen, Jennifer Lawrence, Liv Tyler, Kate Blanchet falaaaan diye gidiyor.

0|1
    0|0
    • En başarılı bulduğunuz hangisi?

• Bollywood'a pek ilgim yok. Sizin de bahsettiğiniz gibi Amir'in birkaç filmini izleme şansım oldu. Ama başka kimseyi tanımıyorum. Belki onlarca Bollywood filmi izledim ama aktörleri tanıma isteği içimde oluşmadığı için orada bilgi birikimim zayıf kaldı.

• 3 tane ana aktör vardır Bollywood'da; Aamir Khan, Shah Rukh Khan, Salman Khan...
      Aamir Khan: Bana göre en iyisi... Kişilik yapısıyla da örnek aldığım bir insan... Tom Hanks'e benzetiliyor tarzı... Filmlerinde eğitim, çocuk, insan, vatan sevgisi aşılıyor... Bunu tüm Bollywood aktörleri yapıyor ama en iyisini Aamir Khan yapıyor bana göre...
      Shah Rukh Khan; Bollywood'un Kral'ı olarak bilinir...
      Salman Khan; Genel olarak filmlerinde iyi bir kahraman olur ve kötü karekterdekileri döver... En az Aamir ve Shah Rukh Khan kadar iyi bir aktördür...

• Tilda Swinton ve Jake Gyllenhaal

0|1
    0|0
  • Yabancı Angelina Jolie

Yerli Kemal Sunal

0|1
    0|0
  • Robert De Niro

0|1
    0|0
  • Steven seagal. Yerlisi Cuneyt Arkindir efenim :D

0|1
    0|0
  • aamir khan heyecandır shahrukh khan candır... ;)

0|1
    0|0
    • Saygı duyarım... 😊

• PK'de bir ara keşke kızın gerçekten hoşlandığı çocuğu yıllar sonra ortaya çıkaramasa dedim hele PK'in gittikten sonra kızın onun doldurduğu kasetleri dinlemesi süperdi... :D
      Her Çocuk Özeldir'deki çocuk resmen Ronaldinho'nun küçüklüğü dişler süper... :D
      Lagaan'a başladım seyretmeye ama sarmadı kapattım... :D
      Salman Khan'ın Bajrangi Bhaijaan mükemmeldi hatta en son seyrettiğim hint filmi de o dilsiz kızın dile gelip amca diye bağırdığı sahne süperdi... :D
      Ek Tha Tiger dövüş sahneleri biraz abartıydı ama İstanbul'da da bir bölümü geçtiği için seyrettim güzeldi... :D
      Salman Khan'ın Bodyguard ve Kyon Ki filmlerini seyretmediysen onları da mutlaka seyret tavsiyedir... ;)
      ayrıca Saif Ali Khan'ın Race 1 ve Race 2 filmlerini de seyret... ;)
      ve tabiki Ranbir Kapoor'un Barfi Rocket Singh ve Rockstar filmlerini de seyret... ;)
      ben tam bir bollywood hayranıyım da... :D

• Çok iyi... Saydığınız diğer filmlerin fragmanlarını izledim ama beğenmediğim için izlemedim... Salman'ın Kick filmi de fragmanda çok iyi görünüyordu ama filmin ilk 20 dk'sını izledim ve en ufak bir şekilde bende bir heyecan uyandırmadığı için izlemedim... Lagaan'ın son 1 buçuk saati mükemmel... 3 saat 35 dk'ydı sanırım... Talaash da çok ama çok iyi...

• Jim Carrey / Eva Green

0|1
    0|0
Yükleniyor...