Arkadaslar fikre ihtiyacm var, yardimci olabilirmisiniz :-) Turkiye ile ilgili?

Fransada yasiyorum ve bir gece duzenleniyor. Butun ulkelerin bir standi olucak ve orada ulkeyi en gusel sekilde tanitmak gerekiyor. Biz Turkler Turkiyeyi kulturunu gecmisini yemegini yoresel kiyafetlerini orf adetlerini taniticaz insallah. Smdilik fikirlerimiz var ama sizden belki guzel fikirler gelir? Ne onerirsiniz

Güncellemeler:
Ya daha fazla fikir veremezmisiniz?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Osmanliyi temsil eden kiyafetler giyinin turk kahvesi lokum serbet bunlari tanitabilirsiniz ve bence turk hamami resmi olsun dikkat ceker😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bence sokakta boş boş gezen milyonlarca serseriyi anlatan bir yazı yaz ya da arabesk rap yapan maymunları din gibi kutsal bir kavramı işlerine alet edenleri anlat ya da vizyonsuz amaçsız genel kültürü 0 olan insanları tanıt bence. açlık sınırını bilmem kaç lira olarak belirleyip 1000 liraya mahkum eden devleti mi anlatsan? ya da fakirlerin zorla askere gitmesini mi anlatsan fransızlara...

neden bu kadar sinirlendim ki ben şimdi onu da anlamıyorum

0|0
    1|0
  • Ülkemizde aslında çeşitli kültürler olduğu için tek bir kültüre yönlendirmen gerekecek kendini mesela doğu kültürünü konu alabilirsin ya da batı kültüründen birkaç özellik katabilirsin o sana kalmış bir konu eğer doğu kültürüne girersen yöresel yemekleri yöresel dansları yöresel kıyafetleri tanıtabilirsin batı kültürüne girersen eğer ordaki mimarilerden yapılardan bahsetip oraların kültürünü ve tarihini anlatan kıyafetlerle donatabilirsin yine kendini böyle düşün birde istersen belki yardımcı olur biraz daha :)

0|0
    0|0
    • Cok t sekkurler

• Ne demek rica ederim eğer kültürel elbiseye palan ihtiyacın olursa yardımcı olabilirim.

• siverek kültürünü yansıt :)

0|0
    0|0
  • Bağımsızlık, hürriyet, insaniyet, inanç bunlara dayalı birşey olabilir uykum var aslında çok şey varda istiklal marşımızı açın okuyun onun doğrultusunda gidin bence.

0|0
    0|0
  • Pariste iseniz elçiliğimize gidin daha isabetli bilgi ve katkı alırsınız. Orada kültür ateşemiz var.

0|0
    0|0
  • kol böreği yap :D

0|0
    0|0
  • şirdaaan

0|0
    0|0
  • şırdan mumbar karın

0|0
    0|0
  • En iyisi mantı yap 😂

0|0
    0|0
  • Semazen Gösterisi Olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...