Istanbulda çok sayıda inşaat var bunların sonu hüsran olur mu ?

çok sayıda devam eden inşaat var hepsi alıcı bulur mu ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• hiç boş kaldığı görülmemiştir.zaten inşaat piyasası kendiliğinden oluşur.arz ve talep dengeleri her zaman arz dan yanadır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha yapılırken, inşaattan satılıyor çoğu. Hepsini alırlar.

0|0
    0|0
  • inşaat deyince aklıma eski sevgilim geldi. duygulandım cidden.

0|1
    0|0
  • inşaat sektörünün sonu hüsran olmaz heleki istanbul gibi bi şehirde

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum bunu

0|1
    0|0
  • Daha yapım asamasındayken satısları yapıylıro.Rağbet görür yıne.

0|0
    0|0
  • kentsel donusum daha saglıklı ve duzgun kentles mee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evet arz fazlası var satışların düzenli olması için finansman sağlayan bankaların payı çok büyük türkiyede faiz oranları artık rant haline geldi merkez bankasının saçma para politikaları nedeniyle geçen sene iyi bir süreç yaşamadı...lakin 2013 gibi taşınmaz satışları yüzde 40 artmış durumda...ben destekliyorum türkiyede tasarruf oranları avrupanın çok gerisinde yatırım için altı ve gayrimenkulun herzaman hit olduğu bir ülkede gayrimenkule talebin artması hem ülke ekonomisinin tasarruf oranlarını arttırıyor hemde bu sektörde çalışanlara istihdam sağlıyor ama müteahhitlerin kayıt dışı elaman çalıştırılması engellenmeli..denetlenmeli türkiyenin konut ihtiyacı özellikle istanbulun halen var...sonu hüsran olmaz geçen sene iç talebin düşmesiyle yabancılarada gayrimenkul alımının kolaylaştırılmasıyla yabancı yatırımcılarıda ülkeye çekildi hem ülkeye döviz girdi hemde talep oluşturuldu...böyle devam ederse patlama bile yaşanır...ama bankaların ve merkez bankasının faiz oranlarını biraz daha dengeli yapması lazım...

0|0
    0|0
  • bu sektöründe cıvığı çıktı eline para geçen müteahhit oluyor ya hüsran olur tabi herkes kendi adına konut yaptıyıror arkadaş işi bilen bilmeyen hepsi yapıor tek yol ağaoğlu :)

0|0
    0|0
  • Arz talep analizi inşaat sektöründe sıklıkla yapılan bir olay. Ben bu sektördeyim kesinlikle bulunacağı konusunda sonuç çıkıyor.

0|1
    0|0
  • Rahat bulur hiç durmadan nüfus artıyor

0|0
    0|0
  • yetmez bile

0|0
    0|0
  • İstanbulda alıcıdan daha çok başka bir şey olarak verici bulunur tabi ki alıcısı olur;)

0|0
    0|0
  • olmaz hacım ıyı gıder

0|0
    0|0
Yükleniyor...