Kapat

Bir de şu beğendiğiniz kadınların makyajsız haline bakar mısınız?

Angelina jolie

Bi de şu beğendiğiniz kadınların makyajsız haline bakar mısınız?

Aishwarya Rai

Kate Winslet

Penelope Cruz

Adriana Lima

Gerçek halleri oldukça çirkin saçmalamayın mümkünse rürk kızlarının tırnağı olamazlar.

0|0
24|30

En İyi Erkek Görüşü

• Adriana lima midemi bulandır dı 😱😱😱

2|0
    0|0
    • Türkler tapıyo bu kadına bildiğin makyaj güzeli

• Birdaha Adriana lima güzel dersem iksinler beni 😱😱😱

En İyi Kız Görüşü

• Adriana Lima Adana Limanı olmuş ya la.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 29

• Yıllardır savunduğum bir görüş var bu yüzden de her zaman çok eleştirildim. Kim ne derse desin dünyanın en güzel kızları Türk kızlarıdır. Gerçekten çok güzel kızlarımız var tamam kezban sayısı da fazla ama güzeli de harbi güzel yani. Yukarıdaki örnekler beni pek tatmin etmedi makyajsız halleri de fena değilmiş doğrusu. Ama bizim kızlar makyajsız da güzel olabiliyolar. Tek sorun şu egolarınızdan komplekslerinizden bir arınabilseniz her şey çok daha iyi olacak :))

6|0
    1|3
  • Ulan çamur atacaksınız diye denemediğin yol kalmadı, bu karıların hepsi 40 üstü karılar, sizin 25inizde yüzünüze bakılmaz oluyor iğrençsiniz, g*t bacak hak getire zaten her yeriniz lahmacun kuru fasulye yemekten selülit olmuş. İstisnalar var elbet onları yerim ben <3 Selam istisnalar.

2|2
    2|0
  • Adriana Lima'nın o hali spordan sonra terli terli çektiği resim. Kaldıki insan ne kadar güzel veya yakışıklı olursa olsun her resimde öyle çıkmaz. Çevrenizde eminim görmüşsünüzdür bunu. Doğru açı ve ışık vs. bir yığın etken var. Bu kadının makyajsız, spordan sonraki kötü çekildiği resim böyle. Bana kaç tane böyle kadın gösterebilirsinki? Kaldı ki Penelope gayet normal. Angelina'nın makyajsız hali de buysa kusura bakmayın da hiç makyaj yapmasa bile olurmuş. Abartmayı çok seviyorsunuz. Makyajsız olunca ne bekliyorsunuz? Huriler gibi durmalarını mı? Öyle bir kadın yok. Ayrıca cidden makyaj yapınca Adriana Lima kadar güzel olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen her zaman makyaj yapın.

0|0
    0|0
  • Bunları beğendiğimizi kim söyledi?

0|0
    1|0
  • her zaman soyluyorum , bızım kızların ellerine su bıle dökemezler !!!

1|0
    1|0
  • Ben hiç birini beğenmediğim için sorun yok..

0|0
    0|0
  • Türk kizlari iyidir ya bizene adrianadan.

0|0
    1|0
  • Ben makyajlı hallerini de beğenmiyorum ki

0|0
    1|0
  • Adriana her türlü güzel. Boşa avutmaya çalışmayın artık kendinizi.

0|0
    2|0
  • Aishwarya Rai hiç de çirkin değil

0|0
    0|0
  • Her türlü karılar avutma kendini bunlarla. Antiparantez türk kızları candır laf yok ama bu avratlarda avrat her haliyle.

0|0
    0|0
  • Angelina hala güzel. Adriana limada spordan sonra çekmiş o fotoğrafı. Gerisi beni ilgilendirmez..

0|0
    2|0
  • Angelina kadının dibi laf ettirmem, lima makyajlıykende gtüme benziyo zaten, kate winslet kimdir bilmem, diğer 2 karıda hojmiş zaten

0|0
    0|1
  • Ben zaten begenmiyorum hepsi çirkin

0|0
    0|0
  • Zaten onlara ulaşamayız. hiç bakmayalım... midem alt üst olacak yahu...

0|0
    0|0
  • Makyaja aşık olmuşuz

0|0
    0|0
  • hepsinin bu hali, sizin makyajlı halinizden güzel :)

0|0
    0|0
  • fizikleri yine sizinkinden iyi ama 😂

0|0
    1|0
  • Aiswarya aynı değişiklik yokta onu tanıyan fazla kişi yoktur joker olsun diye mi koydun

0|0
    0|0
    • O dünyanın en güzel kadını yazınca resimleri geliyo hep internette kıl oldum bokuma benziyo valla sürekli resimlerini atıyorlar burada herkes tanıyo onu bu sitede

• Oylemi ben izlediğim hint filmlerinden tanıyorum onu

• Aç tavuk seni

0|0
    0|0
  • Hiç birini beğenmiyorum Ezgi Mola olsun yeter :D

0|0
    0|0
  • Adriana lima makyajlıyken de kötü, bu kadın da ne buluyolar anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Aishwarya Rai makyajsız bizim Türk kızlarından güzel :)

0|0
    1|0
    • Yaa hindistanı severdim şu karı yüzünden nefret ettim.

• Bunları Allah aşkına sınır dışı edin hiç bir Türk kızıyla evlenemesinler

• Ben Türk kızını kötülemiyorum. Sadece güzel olanı söylüyorum söylüyorum. Ben güzele güzel derim güzel benim olmasa da. Ama şu dünya da Türk kadını kadar cesur hamarat başka ırktan bir kadın da tanımıyorum.

• Adriana lima çirkin mi şimdi

0|0
    0|0
  • Tüerk Kızları Candır'da Sizde Böyle Olucagınızı Unutmayın Unutturmayın

0|0
    0|0
  • Rai yinede güzel zaten adriana Lima yi cok abartiyorlar

0|0
    0|0
    • Ulan şu hintli kadını abarttıkça abarttınız beee

• Ben esmer seviyorum ben napimn zaten turk kizlari daha güzel gözümde merak etme

• Aynen türk kızlarının a#cigini yerim :P

0|0
    0|0
  • TAş gibiler kıskanma

0|0
    0|0
  • cruz ve rai yine çok güzeller

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Makyaj çok değiştiriyor

0|0
    1|0
  • Güzellik göreceli bir kavramdır evet fakat güzelliğiyle kabul görmüş ünlü kişilere kendi minik çabalarınızla çamur atmaya çalışmayın artık ya. Gerçekten çirkin olan şey tam olarak bu yaptığın gizlicim. Dünyanın en güzel insanının bile fotoğraflarda çirkin çıktığı olur ki bunlar yalnızca bu fotoğrafını koyduğun kişilerin güzel çıkmadığı bir kaç kare. Onun dışında bir kusur, bir çirkinlik göremiyorum ben.

0|0
    0|0
  • Bence makyajsız da güzeller. Bunları paylaşacak özgüvenleri olduğu için de hala bir adım öndeler

4|1
    0|0
    • Hangisi güzel Allah aşkına?

• Angelina Jolie ve Penelope Cruz öyle de güzel.😊

0|0
    1|0
  • her gün makyajlı gördüğün birisini makyajsız gördüğünde aynı tepkiyi verirsin beğenmezsin.. çünkü ona alışıyorsun bunun ünlü olmakla alakası yok..

0|0
    0|0
  • Bazıları yine güzel :D

0|0
    0|0
  • Kadindaki malzeme iyi. dolgun dudak guzel dis mavi goz... ama yinede makyaj degistiriyor hemde cok

0|0
    0|0
  • Yine de guzeller

0|0
    0|0
  • açıkçası ben çok çirkin bulmadım. biz onları hep makyajla gördüğümüz için makyajsız halleri çirkin geliyor gözümüze

0|0
    0|0
  • Anjelina doğalkende güzel

0|0
    0|0
  • Penolepe Cruz, Adriana Lima, Angelina Jolie yinede güzeller

0|0
    0|0
  • Yani şimdi adriana dışındakiler de maşallah yani böyle de hayet güzeller.

0|0
    0|0
  • İlk ikisi ve Adriana gayette guzeller

0|0
    0|0
  • angelina jolie her zaman mukemmel bence cok begeniyorum ben

0|0
    0|0
  • Adriana Lima hala taş gibi değişen bişey yok bizle kıyaslanamaz

0|0
    0|0
  • Bence yinede guzeller. Abartilacak bir sey goremedim.

0|0
    0|0
    • Derkennnn?

• Yahu ne zorun var unlulerle:D sen kendin guzelsen birak milleti. Bence makyajsizda fena degiller. Sadece adriana kotu durmus.

• Ne var oğlum Türk Erkeği hergün bunlar gibilerini görüyo bide üstüne aşık oluyo

0|0
    0|0
  • 1. & 2. hala güzel 😂

0|0
    0|0
  • Hepsi gayet güzel

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle

0|0
    0|0
  • Makyajsız güzel olan fazla insan yok zaten

0|0
    0|0
  • Ölü balık gibiler

0|0
    0|0
  • bir dahakine soruna makyajsız rus kızlarını at da bizimkilerin gözü gönlü açılsın !

0|0
    0|0
Yükleniyor...