Bunlar kadınsa ben neyim?

Yemin ediyorum bunların güzelliklerine bakıp intihar etmemek için kendimi zor tutuyorum skksjsjsjsjsjs

Angelina jolie
Bunlar kadınsa ben neyim?

Aishwarya Rai

Kate Winslet

Penelope Cruz

Adriana Lima

0|0
27|64

En İyi Erkek Görüşü

• Aishwarya Rai gibi karım olsun. Dokunmaya kıyamam :D o derece güzel. Senin de bir yerlerde alıcın vardır illa ki :)

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 63

• 2|0
    0|0
    • Aslında bunlar da iyi ama tom cruiseun eski hali çok çirkin. Erkek dediğin leonardo dicaprio gibi olur sjjsdkd

• Kocaman çenesi var hiç beğenmiyorum

• Konu tam da istediğim yere geldi. İşte sorunuza cevabım. İnsan sadece "insan olabildiği kadar" güzeldir. Varsa sevgilinize sorun bakalım. Sizden daha güzel biri var mı O'nun için. Siz kendinize O'nun gözleriyle bakamazsınız.

• Bu soğuk ve itici tiplere bakıp böyle şeyler düşünmen yanlış..
    Herkesin zevki farklıdır.. Mesela ben angelina jolie'nin dudak tipinden hiç hazzetmiyorum..
    bazen sokakta gördüğün sıradan kızlar bunlardan çok daha çekici olabiliyor..

1|0
    1|0
  • 1 tanesi türk kadar güzel değil TÜRK kızları 100 çeker bunlara

5|0
    1|1
    • Amaaaan herşeyi millete bağlamayın türk kızları çirkin mi dedik saçma saçma konuşmayın

• millet olarak bakan kim intahar etme diye yazdık çirkinler sen onlardanda çirkisin..

Yemin ediyorum bunların güzelliklerine bakıp intihar etmemek için kendimi zor tutuyorum

hele hele pis ergen seni.

• Sen gardaşımızsın...

0|1
    0|0
  • onlara yapılan yatırımın binde biri sana yapılsa eminim onlar kadar dikkat çekersin.
    kimseye özenmeyip özgüvenini arttırırsan eminim şu halde bile yeterince güzel olursun

0|0
    1|0
  • Renkli goz sevmeme ragmen iclerinde en iyisi lima gerisi cöp

0|0
    1|0
  • İlk başta hortum tutup suratlarında ki boyayı temizlemek lazım. Daha sonra da estetikli bölgeleri daha önce nasılmış onu hayal etmek.. O kadar estetiğe makyajı Harun abiye yapsak o da bunlar gibi olur :D

2|0
    0|0
    • Aishwarya raide estetik yokmuş angelina jolienin sadece burnunda varmış ve de makyajsız hallerine bakıp beğenmediğimi atmam buraya şimdi yoldan geçen bş kızda da makyaj var hiçbiri bu kadar güzel değil hakkını yemeyin

• Ha son olarak şunu söyleyeyim bu yazılanlar ne kadar doğrudur yanlıştır bilemem ama güzel oldukları için falan keşfedildikleri saçmalık.. Güzel diyemediğimiz ama oyunculuğuyla sempatikliğiyle iyice tutunmuş oyuncularda var.. Onlarda nasıl keşfedildi peki

• Bunlar kadınsa, sende kadınsın.
    Her şey dış görünüş değildir, güzellik de görecelidir.
    Bana pek çekici geldiklerini söyleyemem.

1|0
    0|0
  • Rai haric guzeller. Rai yapmacik geliyor

0|0
    1|0
    • Bence en doğalı o yani filmlerden falan da biliyorum makyajsız hallerini

• Bence bunlar güzel değil.

0|0
    0|0
  • Sen soğan cücüğüsün :D

1|0
    0|0
  • Adriana Lima ve Angelina Jolie çok ayrı bir boyut gerçekten.

0|0
    2|0
  • Gördük bunların geçek yüzünü makyajsız hallini eminim sen onlardan daha güzelsindir

0|0
    1|0
  • sende bir kadınsn, sadece kendine bakmıyor, ve ilgilenmiyorsun, onlar kendilerine bakıyor ve ilgileniyorlar, ondan bu kadar güzeller.

0|0
    0|0
  • Sem kadincik

0|0
    0|0
  • bizde brad pit değiliz 😂idare edek birbirimizi

1|0
    0|0
  • adriana güzel kadın harbi

1|0
    1|0
  • Makyaj güzeli Adriana olmasa iyiydi.

1|0
    0|0
    • Tamam diğer dördü kadınsa ben neyim o zaman? Kskskskkzk

• Belki de tanrı seni sevmediği için böyle yarattı :D

• hahaha dur yaaa :D

0|0
    0|0
  • penelopem benim o hariç hepsini çöpe atarım

0|0
    0|0
  • bence abartıyorsun, bu saydıkların normal bence.
    Belki sen onlardan daha güzelsindir.

0|0
    2|0
  • Paçavra

0|0
    0|0
  • Makyajsız hallerine bakıp teselli olursun artık.

0|0
    0|0
  • insansın

0|0
    0|0
  • makyaj güzeli çoğu aldırma

0|0
    0|0
  • Onların güzellikleri kusursuz fiziklerinde. Yüzü çoğunun ki makyaj harikası ama alt yapı sağlam olmasa makyaj da kurtarmaz hani.

0|0
    0|0
  • Bunlar yüzlerine 10 kilo makyaj yapıyor hergün makyaj yapmasında gör bakalım onları yanından kaçarısn :)

1|0
    0|0
    • Makyajsız hallerine bakıp beğenmediğimi atmam buraya bir de mantıklı düşünün oyunculuk mankenlik zaten güzelllikle alakalı güzellik olmasa onları orda tutmazlar eminim yolda yürüyen liseli bir kızda bile kaç kilo makyaj vardır.

• Ben mantıklı düşünüyorum zaten sen veya tanıdığın kimse kaç kere estetik yaptırdınız? Veya hergün kuaförde saatlerce saçınızı başınızı yaptırdınız? Zengin olupta çirkin olan %1 kesim belki vardır.

• Ama demek istediğim şu bunlar oyuncu ve manken oldukları için zengin ve bakımlılar. Oyuncu ve mankenlik işi için seçilmelerinin sebebi de güzel olmaları.

• Harbi harikalar

0|0
    1|0
  • Hahaha en sonuna kendi resmini koysandin süper olurdu :-D

0|0
    0|0
    • Saçmalama kendimi bunların altına koyuyum da egom yerle bir olsun djjdjdjsusuz

• Sadece Adriana yeter.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 26

• dünyanın gözü önünde olsaydın ve onlar kadar para kazansaydın sende onlar kadar güzel olabilirdin bence. estetikler kremler makyajlar.. en doğal halini nerden bileceksin ki? abartma o kadar.. allaha şükür bir eksiğim yok de. ALLAH şükür ettikçe daha fazlasın ıverir. ya görme özürlü olsaydın? ya da konuşamasaydın? daha mı iyi olurdun?

1|0
    1|0
  • bunlar kadınsa ben kakayım

1|0
    1|0
  • Muntazam kadınlar.

1|0
    1|0
  • Sorun biz de değil onlar da. :D

1|0
    0|0
  • Angelina ve Adriana çok güzel ama diğerlerini beğenmiyorum.

0|0
    2|0
    • Aishwaryanın gözleri penelopenin bakışları katenin ten rengi yeter

• canım o senin görüşün ben senin bu dediklerine bin basarım :)

• canım birde bunların makyajsız , en doğal hallerini gördükten sonra birde kendi halin için şükret :)

1|0
    0|0
    • Ya oyunculuk ve mankenlik mesleklerini bir düşün kıskanmayın hemen. Güzel olmasalar onları orda tutarlar mı dudakları da mı makyaj gözleri de mi makyaj?

• estetik diye birşey var tatlım ve her ünlüde mevcut olan.. ben çirkinler demiyorum ki , sadece onlardan hiç bir eksiğinin olmadığını söylüyorum

• Hepsinde bir ton makyaj var bea. Hani güzellik demek yanlış bnc -_-

1|0
    1|0
  • And Barbara Palvin...

0|0
    1|0
  • Sorunlu musun ,, sanana bunlardan hem herkesin güzelliği farklı önemli olan onu ön plana çıkarmak ,,, onlar da bu işi biliyo

0|0
    0|0
  • güzel kadınlarr

1|0
    1|0
  • Penelope Cruz hem sevimli hem seksi

0|0
    0|0
  • Kate ve penelope

0|0
    0|0
  • Aynen özellikle Angelina

0|0
    0|0
  • Hic deilse saglgmz yerinde 😕

1|0
    0|0
  • kate winslet ve aishwarya rai bana göre dünyanın en güzel kadınlarından ikisinide öyle çok seviyorum ki

0|0
    0|0
    • Aishwarya rai zaten dünyanın en güzel kadını olarak adlandırılıyo kate winslet de titanicin meleği

• adriana :)))

0|0
    1|0
  • Güzel kadinlar gercekten evet. Ama baskasinin guzel olmasi, benim guzel olmama engel değil. Bu kadinlarin guzel olmasi bizi cirkin yapmaz.

0|0
    1|0
  • öyle düşünme biz kadınsak onlar ne diye düşün nfksjdfnsjdv

0|0
    0|0
  • Kate Winslet 😻

0|0
    1|0
  • Cogunda estetik val

Ama simdi guzel kadinlar orasi su goturmez birgercek sjsjsj

0|0
    0|0
    • Estetiksiz halleri bence daha da güzel gençlik resimlerine bakıyorum daha güzeller

• Kesinlikle ya bos bosuna yapmislar ama iyiki bir ajda pekkan a donmemislerjsjs

• Bunlarin neresi guzel ya son derece iticiler

0|0
    0|0
  • Aishwarya Rai ve Adriana Lima çok güzel <3

1|0
    0|0
  • Ve Tanri kadini yaratti...

1|0
    1|0
  • Yav hanım apla yapma etme 😱

1|0
    0|0