Sinemalardaki reklamlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Televizyonda yetmedi bir de sinemalarda reklam gösteriyolar.Çok saçma değil mi siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
15|39

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse kimseye kara kaşı gözü için para vermiyor ki bu devirde. Sen adamın reklamını yaparsın, adam sana para öder ve işletme için ek gelir sağlar. Aynı anda reklamı izleyen izleyicinin, ürünü tanıyarak onu satın alma ihtimali artar ve satıcıya para kazandırır. Satıcı para kazandıkça, reklam karşılığı maddi destek sağlamaya devam eder. Ve saire ve saire...

Böylelikle biz de o işletmeye gider sinema filmlerimizi takip ederiz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• fırsatçılık
    kanal da değiştiremiyoruz ya veriyorlar subliminal mesajı

0|0
    0|0
  • sinemaya toplam 3 kere gittim sevmem film izlemeyi o zaman film reklamları gösteriyolardı.. Çok saçma bişey.

0|0
    0|0
  • Yoooo sinemadaki reklamlar gayet güzel. En azından son zamanlarda çıkan ürünlerden, filmlerden haberdar olmamızı sağlıyor.
    Bence reklamlara aceleci gözüyle bakmayın.

0|0
    0|0
  • Bu tür sektörlerin en büyük beslenme noktası reklamlar. Hatta spor dalları vb bir çok alan reklamlar sayesinde ayakta duruyor.

0|0
    0|0
  • Nereden para kazanacakları önemli değil, milletin bundan sıkıntı duyup duymayacağı hiç önemli değil maalesef...

0|0
    0|0
  • Tv yi sevmeme sebebim sadece reklamlardır :)

0|0
    0|0
  • İstemiyor isen gitme.

0|0
    0|0
  • genelde yoğun olduğu zamanlarda gösteriyolar ben bugün gittim mesala 1 tane fragman yayınladılar hemen film başladıı..

0|0
    0|0
  • çok gıcık :)

0|0
    0|0
  • Ekşisözlük'ten çalma bunlar geel :D

0|0
    0|0
  • alışmak gerek kapitalist düzene

0|0
    0|0
  • Yeni bir şey gibi yazmışsın ama yeni değil bu olay :D sinemalarda reklamlar hep olur.

0|0
    0|0
  • protesto edilmeli

0|0
    0|0
  • film daha vizyona girmeden maliyeti kurtarıyor yapımcı

0|0
    0|0
  • Seansa 5 dk geç girme sebebi.

0|0
    0|0
  • "Film'den kazandığım yetmedi, birde reklam atayım şunun başına" mantığı.

0|0
    0|0
  • tvlerde bazı yasaklar var sinema reklamlarınd a yok o yusdne normal adamlar bu sektör ölmesin diye rekalma yapıyorlar reklam olmasa sektör bir nebze ölür

0|0
    0|0
  • ayar oluyorum o yüzden 10 dk geç girerim genelde film e

0|0
    0|0
  • cok uyuz oluyorum

0|0
    0|0
  • Ozellikle cinemaxumuma verdigim paralara yazik oluyor yarim saat reklam veriyolar sakin cinemaximuma gitmeyin

0|0
    0|0
  • Yarım saat son ses reklam dinlettiriyorlar birde arada karanlık giriyor başlıyor sanıyorsun gıcık oluyorum.

0|0
    0|0
  • Bence sadece film sektoru adina biseyler gosterilmeli. Fragmanlar filmler yorumlar vs

0|0
    0|0
  • İyi kitliyorlar :D

0|0
    0|0
  • yani zaten para verip giriyoruz anaısnı satim ne reklam ı

0|0
    0|0
  • 15 dk reklam sadece

0|0
    0|0
  • Hic sinemaya gitmedim ki

0|0
    0|0
  • Paramızla Reklam İzliyoruz Cinemaximum en çok abartanı

0|0
    0|0
  • reklamlar tabıkı sıkıcı.

0|0
    0|0
  • Ben internetten izlerim sevmem televizyon sinema filan o yüzden umurumda değil

0|0
    0|0
  • Saçma değil ama uzun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 14

• O reklamlar hep bilinc alti mesela kola reklami gosteriliyor arada sen cikista istemeden de olsa kola aliyosun

0|0
    0|0
  • Ben severim zaten ancak orada reklam izlerim

0|0
    0|0
  • Filmlerin gösteriminden kazanılan paranın neredeyse tamamı yapımcı ya da dağıtıcı şirkete gidiyor. Sinemanın tek kazancı aslında orda yiyip içtiklerimiz ve film başlangıcındaki o reklamlar :/

0|0
    0|0
    • 1 liralık mısırı 15 liraya satıyor daha ne

• @BaDeBadecik yanlışın var, bilet ücretinin %50 si sinema sahibine kalır. Başlangıçtaki reklamların ise, büyük çoğunluğu yapımcının cebine girer, çünkü o reklamcıları da o ayarlıyor sonuçta.

• @geronimo2062 Hatalı da biliyor olabilirim. Ben bir dergide bir sinema işletmecisinin yazdıklarını okumuştum, onun yalancısıyım :)

• reklam bıtıyor mısır bıtıyor :D uyuz oluyor ınsan cok uzun reklam

0|0
    0|0
  • Ben çok seviyoruuuum :))))

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum :d

0|0
    0|0
  • Evet sirf bu yüzden hep 15 dk geç girerim

0|0
    0|0
  • aynen bence abartıldı!

0|0
    0|0
  • Kaldirilsin ya cok sinir bozucu bari sinemada yapmayin 😒

0|0
    0|0
  • Bitsede gitsek moduna sokuyor adamı

0|0
    0|0
  • Reklam paradır. Bence mantıklı.

0|0
    0|0
  • Gereksiz ve uzun.. Eskiden sadece film fragmanları olurdu şimdi maşşallah 20 dk reklam

0|0
    0|0
  • sıkıcı, insanın canını sıkıyor -.-

0|0
    0|0
  • Çok saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...