Gitar öğrenmenin maliyeti nedir?

Gitar öğrenmek istiyorum biraz geç kalmış olabilirim olsun öğrenmenin yaşı yoktur gitar fiyatları nedir ortalama birde kurs fiyatları ne kadar sürede öğrenebilirim?

Güncellemeler:
..
...

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Kurs ucretleri iyi bir yer ise tabi 300 tl civari ve profesyonellik degilse hedefiniz gec kalmadiniz demektir.
    Ilk olarak öğrenci gitarlarini oneririm.
    Daha sonra ilerlerseniz yamaha , casio vs. Oneririm.
    Simdiden bol müzikli gunler size.:)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kursa başlamadan önce gitarını iyi araştır ve öyle al yoksa kurs alacağın yer ya da birileri seni biplemek isteyebilir

0|1
    0|0
  • handa sormuştum birebir 65 lira demişti

0|1
    0|0
  • 100 e baslar müziğe yatkınsan 1 ay da kaparsın

0|1
    0|0
  • Başlangıç için iyi bir gitar olarak barcelona öneririm fiyatı 100 140 lira arası

0|1
    0|0
    • Uygunmuş fiyatı teşekkür ederim

• Devletin verdiği kurslara git rahatlıkla öğrenirsin ücretsiZZ.

0|1
    0|0
    • Şimdi para vermiyosun ya kendimi ezik hissederim ben hocaların tavrı felanda hoşuma gitmez

• Teşekkür ederim 😊

• Rica ederim (:

Erkekler Ne Diyor 5

• Gitar var mı yok mu? Varsa haftada 2 saat ortalama ayda 100 tl dir. Gitar yoksa sana kurs diyor ki ver para sana gitar ayarlayım. Ayarladığı gitar da 300 400 değişir.

0|1
    0|0
    • Gitar fiyatları o kadar uçukmu

• 80 tl ye gitar bulursun. Ama kesmez seni. 300 tl ye alacağın gitar seni profesyonelleştirebilir

• Haklısın sanırım

• İyi bir gitar ve iyi bir arkadaşla 500 tl oda sadece gitar için ders ücretsiz olur 😃

0|1
    0|0
  • büyük şehirlerdeysen ve gitar eğitim yerlerinden ders alacaksan iyi fiyat cekerler birebir ders verecek uzman olmayan birilerini bulursan temel teknikleri öğrenirsin fazla paranda gitmez İstanbul veya denizlideysen ben yardımcı olurum

0|1
    0|0
  • Deisiyo ben sana bedava ogretirim ama baskasina 200 tl ye

0|1
    0|0
  • adanada 60 liraydı bir aralar galiba halen öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...