Çok arabesk dinliyorum?

Ben önceden çok yabancı müzik dinlerdim sonra hayatım değişti. Arabesk müziğin hani dibine dibine vurmaya başladım. Bergen, Müslüm Baba, Selami Şahin ve daha niceleri. Hatta bir ara Dilber Ay bile dinledim şaka değil. Bunları dinlemek bir kenarda dursun asıl sorun bütün bunları arka arkaya dinlemem. Benim bünyem etkilenmiyor fazla ama cevremdeki arkadaşlarım benden uzaklaşmaya başladı. Ruhlarını karartıyormuşum. Acaba ben ne yapabilirim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Selami şahin
    Seni sevmediğim yalan
    Kadere şikayetim var

Müslüm Gürses
    Küskünüm
    Tanrı istemezse
    Affet
    Olmadı yar
    Kaç kadeh kırıldı

Cengiz Kurtoğlu
    Yaşanmıyor

1|0
    0|0
    • Ah ulan işte benim şarkılarım. En azından yalnız degilmisim sevindim

• Her birinin en güzel yanı da rakı sofrasında bir başka güzel olmaları

• Aynen :) Herkes kendi işine boşver ;)

• Arabesk dinlemek bir hata gibi bir şey değil ki sözlere dikkat edersen manaları çok ben mesela cengiz Bulent selamı dinlerim

1|0
    0|0
  • Boşver bende dinliyorum

1|0
    0|0
  • Arabesk zarar

1|0
    0|0
    • Yüreği yetmeyenin kalbine zarar kanaatimce

• bende dinliyorum ama haytımdan çok memnunum sıkıntım yok sadece arabesik dinlerim

1|0
    0|0
    • Bende kendimde sıkıntı olarak bulmuyordum bunu ama etrafımdakiler benden uzak duruyorlar. Sevdiğin çocuk seni ne yapsın sen anca rakı sofrasında kanka olursun diyorlar. Bu yüzden de biraz canım sıkılıyor

• şu an müslüm baba dinliyorum:D

1|0
    0|0
  • Vallahi billahi aynı durum dayiz nerde yasiyorsun

1|0
    0|0
  • Arabesk dinlemeyi bırak..

0|0
    0|0
    • Sorun bu işte bırakamıyorum. Alışkanlık gibi. Dinlemezsem benim gönlüm sıkılıyor

• Su anda dinliyormusun

• @Delibalta5834 ben mi? Neyi? 😄

Kızlar Ne Diyor 1

• Müzik evrenseldir bence herşey dinlenmeli ,, hepsinde farklı lezzetler farklı öğrendiğim birşeyler var,,, Özünde hepsi müzik ,,, fakat sen bundan tat alıyorsan bunu dinle kime ne

1|0
    0|0
    • Sanırım haklısın insanları ve görüşlerini biraz fazla takıyorum bu konuda.

Yükleniyor...