Şiire ilgilisi olanlar, şiir yazanlar bakabilir mi?

Şiiri çok severim ve yazmak isterim bu konuda çok becerikli olduğum soylenemez daha çok deneme türünde yazılarım olmuştur, şiir yazmakta çok isterim ama nasıl yapacağım konusunda bilgim yok bu konuda yardımcı olabilecek var mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aha bir benden daha :)
    Denelerim dünya kadar ama siire pek bulasmam..
    Söyle ki.. Nasil deneme yazmaya basladiysan siire de öyle basliycaksin ;) :)

0|1
    0|0
    • Aslinda denemeye farkli bir nedenle başlamıştım şiire başlamak için farklı bir sebebim var ☺

• Yok olur mu yanlış anladınız beni ☺

• Hiç önemi yok eig peşinde değilim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunun belli bir formulu olabilir mi bilmiyorum zira siir kisiden kisiye degisen ic dunyamizin halleri gibi her bireye mahsus ozel sirlari barindirir bunyesinde. Bu sirlari kesfetmek size kalmis. Cok okumak siirden keyif almak ve yalniz gezmek benim siir rotamdir.

1|0
    0|0
  • Acı cekmen gerek acilarla besliyorsun kelimelerini

1|0
    0|0
    • Acı çekmeden olmuyor mu?

• Üfledim çoktan fakat duygularımı paylaşmış olan bir insanla karşılaşmak mutlu etti beni. Kalemimi alıkoyamadım bu yüzden yazmaktan.

• @pandipuf kalemine saglık o zaman teşekkür ederim tecrübe mi dersin hatıra mı yoksa sadece anı mı..
      kişiligimizi oturan ve degiştiren sebepler bütünü..

• Bol bol oku

1|0
    0|0
  • şiir yazmak için şiir yazılmaz. ilham almalısın ve yeni diyarlara yelken açmalısın.

0|0
    0|0
    • Ilham aldığım tabi ki bir şeyler var fakat siir turunde yazamıyorum nerden başlayıp nasıl yazacağımı kestiremiyorum.

• acı çek, acıyı hisset, kulağını kesen bile var.

• Hayal gücüne bağlı biraz ama bol bol edebi değeri yüksek kitaplar oku

0|0
    0|0
    • Okuduğumu düşünüyorum ama yeterli değil demek ki :)

• Karalayın yazın çizin zamanla bir bakmışsınız dökülüvermiş kelimeler tıpkı yeryüzünü her bir damlasıyla huzura kavuşturan yağmur gibi ansızın haberin olmadan... Çaktırma sonda ede:biyat yaptım 😂

• Yazacağım şiir özel olunca en güzeli olsun diyorum belki ansızın haberim olmadan dökülür istediğim kelimeler 😁

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazmak için çok okumak gerek..

1|0
    0|0
    • Çok okuduğumu düşünüyorum ama yazmak için yeterli olmayabilir doğrudur ☺

• Ne hissediyorsan yaz denemeler yap düz yazı şeklinde de olabilir. Eminim faydası olacaktır :) Şiir seven güzel yüreklere selam olsun..

Yükleniyor...