İsrail' in tanımıyorum ....!!

link

İngiliz Parlamenter ve Saygı Partisi Genel Başkanı George Galloway, Oxford Üniversitesi'ndeki bir sunum sırasında sunumu yapan öğrencinin İsrailli olduğunu öğrenince İsrail'i tanımadığını söyleyerek salondan çıktı.

1954'te dundee'de dogmus olan glasgow milletkvekili. politik yasamina michelin fabrikasinda calistigi donemde isci partisi'nde baslayan galloway irak savasina karsi gorusleri yuzunden 2003 ekim'inde partiden atilmistir.

Helal olsun diyorum.

Bu adamı tanıyan kaç kişi var?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kısa duymuşluğum kadarıyla, bizim " one minute"çi şovmenlere benzemiyor :)

0|1
    0|0
    • bizimkiler sadece konuşuyor ama ben adamı uzun süredir biliyorum.. öyle sadece konuşan tiplerden değil .harbi adam

• yaşam direnmektir! çıkar elbet...

• bu sözü bir bayandan duymak inan beni çok mutlu etti.. teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanımıyorum ama gönülden tebrik ettim kendisini. Dünyada hala böyle insanların var olduğunu bilmek çok güzel

1|1
    0|0
  • İngiliz dili mezunuyum, bu politikacıyı tanımıyorum, bunu demek için sağlamg*tlazım. Helal olsun.

1|1
    0|0
    • bu gibilerini zaten israile sokmuyorlar.. bir şey soracam profil resmindeki şeytan mı oluyor :D

• Boris Polevoy'un Altın kitabını bitirdikten sonra kahve kokusu ile birlikte geldim. Cevabın altı bu mu oluyor tam olarak? :)

• Konu ve cevap başlığının altına birbiriyle ilintisiz şey, ney, hey, yani sonuç itibariyle sabahın 5'i ni gördük, seninde benim gibi kahve yedeğinde galiba :)

• tanımıyorum ama tebrik ediyorum (bir yahudi kızı olarak)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben tanıyorum. Ancak tanınması gereken tek kişi o değil. Bazı akademisyenler sadece israili değil iş birlikçisi amerika ve türkiye iktidar partisinide tanımadığını söylüyor. Onlarıda tanıyor muyuz ? Peki israilin en büyük projesi, büyük israili yada büyük orta doğuyu biliyormuyuz ? Peki türk hükümetinin her fırsatta karşı göründüğü ancak gerçekte bu projenin ortaklarından olduğunu biliyormuyuz ? Bence sorulması gerekenler bir bütün.

0|0
    1|0
  • Çevirmenlik bölümü öğrencisiyim. İngiliz siyaset almanağı ansiklopedisinde adı sık sık geçiyordu ama güncel politikada şuan takip etmiyorum.

0|0
    0|0
  • bende tanımıyorum israili kaç kiş itanıyor acaba beni :)

0|0
    0|0
  • aynen bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...