Yaşı 30 u geçmış kız evde mı kalmıs evlenemez mı oluyoyor?

Yaş 32
Olmadı evlenmedim şimdi evde kaldım üzülüyorum?

0|0
15|46

En İyi Erkek Görüşü

• evde kalmış olmuyorsunda daha zoe begendigin için hele bide yalnız yasamaya alıştıysan evlenemezsin

0|0
    0|0
    • Zor beenme değil
      Oyle bı baltaya sap olamamış ezık zavallılar benı buldu orta standartta hıc olmadı kı

• Yasım 32
      kısmet yok

• olur olur merak etme biraz sosyal cevreni değiştir ,

Erkekler Ne Diyor 45

• En güzel ve en olgun yaşlarda olduğunuzu unutmayın. Üstelik yaşanmamış duygular, aklınız başınızdayken daha etkilidir. Aşkı da, sevgisi de daha sağlamdır.

Siz arkanızda önünüze engel bir hata bırakmadıysanız, gerisi sorun değil.

Ve Evde Kalmış çok yanlış bir ifade. Sizi kimse almamış demek güzel mi? Size talip olanı, siz de almış olmuyor musunuz? Bunu kabul ederseniz eşitliği kaldırmış olursunuz bence bunu kullanmayın.

18 inden 30 una, evlenip sonradan yanlış tanıdığı için ayrılık yaşayanlardan olsaydınız mesela? Tecrübeleriniz içerisinde ilkiniz yüzünden güvensizliğiniz kalsaydı? Yani medenice boşanılır bu tamam da, en azından bu tecrübe yok değil mi. Bu da bir artı.

0|0
    0|0
  • hayat sürpriz yumurta gibidir, ne çıkar belli olmaz, eğer çok evlenmek istiyorum diyorsanız, tanışma, arkadaş olma, gibi siteler var. belli kriterleriniz varsa eğer, o sitelere üye olursunuz. kriterlerinze uygun birileri illa ki çıkacaktır. öyle çok tanışıp evlenen insanlar var :D

1|0
    0|0
  • kiyamam

0|0
    0|0
  • Üzülme boşver.

0|0
    0|0
  • Normal yaş bende 46 bende bekarim 😊

0|0
    0|0
  • yoo kısmet bu işler

0|0
    0|0
  • benimd e yaşım 32 35 kadar evlendim evlendim sonra rafa kaldırcam senind e 35 kadar evlenmen lazım yoksa iş sıkıntı

0|0
    0|0
    • Sen 18-25 aralığında kıza bakarsın
      30 U gecmişe bakan yok
      Mınyonum Yaşım 32 demeye cekınıyorum

• Bu vakitten sonra kapını çalanlar,
    Evlenip boşanmış erkekler olur...

Hayat işte.
    Herkesin bir köşeye sıkışmışlığı var.
    Senin payına da bu düşmüş...

0|0
    0|0
  • ev ona kalmış gibi :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Hangi beyni kıt bunu sana söyledi :D

1|0
    0|0
  • evet biraz öyle oluyor, tabiki evlenebilir ama o yaştan sonra bekar erkek bulması zor ancak dul birisi denk gelirse evlenir.

0|0
    0|0
  • Guzelmisin ☺️

0|0
    0|0
    • Evet
      Ama öyle kolay beğenemıyorum kimseyı

• Beni begenirsin hemde annda ondan suphem yok ben seni begenirmiyim onu bilmiyorum ☺️☺️

• Saçma bir düşünce evlenenleri de görüyoruz

0|0
    0|0
  • 35 yaşından sonra kadınların hormonları bozulur ve buda doğurganlığını kaybetmiş anlamına gelir acele kendine birini bul

0|0
    0|0
  • Toplumda öyle bir ön yargı var ama bence öyle bir şey yok ne alakası var.

0|0
    0|0
  • Evlenebilir ama evde kalmış

0|0
    0|0
  • hayırlı bir kısmet çıkar inşallah. yeter ki dua et hiç ummadığın anda karşına çıkar

0|0
    0|0
  • Evlenenler in başı göğe mi erdi neden uzuluyosun ki?

0|0
    0|0
  • Nerden biliyorsun hic belli olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Hayır ama resim atsaydin daha gerçekçi yorumlar alırdın

0|0
    0|0
  • hayır ne alaka 40 da evlenende var ama 35 sonrası cocuk için gec olabilir

0|0
    0|0
  • ben şöyle 5-6 yıl daha yaşlanıyım yaşım 24-25 olsun sana talibim

0|0
    0|0
    • Yaşım 32
      24 luk erkek bana bakmaz

• öyle deme... kısmet demek lazım

0|0
    0|0
  • Görünüşün iyi ise kalmazsın

0|0
    0|0
  • Kısmet

0|0
    0|0
  • evlenir

0|0
    0|0
  • günümüz şartlarında gayet normal kalmadın evde ;)

0|0
    0|0
  • :) yok beee ne yaptın sennn

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 15

• Sen kendin için evde kaldım dersen millet sana kız kurusu der hayatım.
    Bundan sonra karşına çıkanları değerlendir 3 aşağı 5 yukarı aklına yatanla evlen, en başta da Yaradandan hayırlısını dile. Belki de evlenmemen bu yasa kadar beklemen hayırlı olandandır.

0|0
    0|0
    • Bu yaşa kadar bekleyince dul yaşlı olur korkum
      Yaşımı soyleyınce vazgeçıyorlar oğlu 38 yaşında 21 le 27 yaş arasında bakıyor

• Hayırlsını istıyorum
      Ama korkuyorum yaşımdan dolayı evde kaldı evlenemez diyorlar
      Beş para etmez adam evde kaldı diyor

• Ya * et milletin dediğini kafana takma. Sana laf edecek olanlar önce kendine baksın bir kusur bulamazsa kendinde sonra sana laf etsin şekerim

• en ideal evlenme yaşı bana göre 30 civarnda başlar üzülme :)

0|0
    0|0
  • Evde kalma diye bir durum yoktur tercihtir nasip kısmettir bazen olmaynca olmaz yani

0|0
    0|0
  • hayır evde kalmış olmuyorsun

0|0
    0|0
  • Hala şansın var :*

0|0
    0|0
  • Evde kalmış diye bir şey yok artık eskidendi onlar. Şimdi insanlar 30 yaşında yeni okul bitiriyor, iş güç sahibi oluyor. Ayrıca evlilik kısmet işi allah hayırlısını versin vericekse

0|0
    0|0
  • Evde kalmıs toplum genel kurallarında
    Ama nasıp bu yasa bakmazkı

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yok 😌😌

0|0
    0|0
  • O eskidendi. Simdi bayanlarin çoğu geç evleniyor. Önemli olan hayirli bir evlilik yapmak. Allah kalbine göre versin😙

0|0
    0|0
  • Nasip olmamıştır, umutsuz olma halâ şansın var. Kurslara katıl, sosyal çevre edin, kendini geliştir. En önemlisi dış gorunusune özen göster. Güzel ve bakımlı biriysen her zaman alıcın bulunur üzülme :)

0|0
    0|0
  • Saçmalık bunlar

0|0
    0|0
  • bu saçma dayatmalara kadın olarak inanmayalım artık. Ne demek ya evde kalmak kime göre neye göre? Bu senin tercihin demekki kafana göre düzgün anlaşabilceğin bir insan karşına çıkmamış sen de evlenmemeyi tercih etmişsin bunun bir yaş sınırı yok! Insallah karşına çok seveceğin bir insan çıkar çok mutlu olursun :) 30 yaş ne ki bu devirde böyle şeyleri kendine dert etme :)

1|0
    0|0
  • evlenemz değil tabiki evlenebilir artık normal şehir hayatında bu yaşşlar
    sadece çok seçici olma
    sosyal ol

0|0
    0|0
  • 25 yasindayim ve sanirim bende evde kaldigimi dusunüyorum yok arkadas beni seveni ben sevemiyorum benim istediklerimde ötede oynuyor kısmet diyelim bakalım

0|0
    0|0
  • evet o yaşına kadar bir ilişki yaşamadıysan bu saatten sonra hiç yaşayamazsın

0|0
    3|3
    • Ne kadar seviyorsunuz büyük konuşmayı ya.. ve ne kadar da eminsiniz başınıza gelmeyeceğinden..

• * git l*n evlendinde yaragi yedinde ne oldu elinde tutucakmisin * beyinsiz

• ahahah şuna bak ya terbiyesiz küfür ediyor sen bu zamana kadar bekar kaldında noldu sapsın kızım sap

Yükleniyor...