İstanbul'da nereyi gezeyim? ( detayıda okuyun atlamayın cevaba hemen)?

Bu ay içinde istanbula gidicem.
İstanbulun çok yabancısıyım. Kolay kaybolanda bir insanım

Güngören genç osman mahallesinden rahat bir veya iki vesaitle gidip gelebileceğim güzel yerler mekanlar müzeler falanlar filanlar var mı?

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• gülhane parkı topkapı sarayı ve ayasofya müzesi falan hep ayn ısırada yürüyerek güzel bir şekilde gezebilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Panorama 1453 e gidebilirsin. Piere loti de yakın ya da Sütlücede MiniaTurk ' ede gidebilirsin. Bana boğazdan haber ver dersen Emirgan, İstinye, Balta limanına kadar yolun var :) bahara kadar beklersen gezdiririm :)

1|0
    0|0
  • Piere loti ye git çok güzel bir yer yalnız mezarlıktan geçip eyüp sultana ineceksen tinercilere dikkat et emirganda çok güzel eminönünde balık ekmek yemeden bostancı sahilinde oturup denizi seyretrmeden adalarda faytona binmeden vapura binip simit çay keyfi yapmadan martılara simit atmadan boğaz turu yapmadan dönme :D

0|0
    0|0
  • ters zamanda geliyosun ya hava buz. ama taksimi istiklal caddesini gör, istiklalin sonundan galataya in galata kulesine çık, ordan yerebatan sarnıcına git, başka bir günü de boğaza ayırabilirsin beşiktaş rumeli emirgan.

1|0
    0|0
    • Sağlık problemlerim sebebiyle geliyorum zamanı ben seçmedim :) aralık veya ocak aylarında havanın bir nebze olsun ısındığı bir hafta falan varmı? O zaman gelem :D boğazı gezdim önce geldiğimde :) gene kışdı :D

• Hiç bir yer bilmiyorum. Müze falan gibi yerler yok mu açık alanlardan başka1?

• topkapı sarayı müzesini ve arkeoloji müzesini görmelisin o zaman. benim gitmediğim bir şehire veya ülkeye gittiğimde müzelerini görmek hiç aklıma gelmez, o yüzden müze turunu önermedim kusura bakma :)

• Yer mekan vermicem ama ayni soylemem isterim ki İstanbul'da her mekan birbirinden oldukca uzak yani hepsini gezmek istersen bir iki gun aliyor

0|0
    0|0
    • Hepsini değil. Detayda belirttiğim üzere genç osman mahallesinden gidebileceğim yakınlıktaki yerleri soruyorum.

• Şimdi Sirkeci'de in. Gülhane parkı hemen yanda orayı bir otur, sahile bir yürü, orada balık ekmek ye, halicin üstümden karşıya geç, taksime doğru yürü, soldaki galata kulesine bir göz atmayı unutma, geceleri o yolda müzik çalan insanlar falan olur dinleye dinleye git

😔😊

0|0
    0|0
  • ben seni gezdiririm

0|0
    1|0
  • Güngörenden tramvayla kapalıçarşı, sultanahmet gezisiyle başlayabilirsin. İstanbulun yabancısı olarak Topkapı sarayı, Ayasofya, yerebatan sarnıcı görerek başlayabilirsin İstanbul gezine daha sonra yine tramvayla eminönüne inip balık ekmek yiyebilirsin. Yürüyerek geze geze Galata köprüsünü geçip sonrasında Galata kulesine çıkabilirsin. Eee gelmişken bir İstiklal caddesine çıkmadanda olmaz o da hemen yakınında zaten :) Acıkmaya başladın sanırım hadi ordan Ortaköye ozaman bir kumpir zamanı :) Biraz Ortaköy sahilinde oturabilir, daha sonra Bebek tarafına devam edebilirsin. Waffle hiçte fena olmaz en iyilerini orda tadabilirsin. Başka birgün de Eminönünde vapurla üsküdara geçip hem deniz havası alabilir hemde Üsküdar sahilinde oturup sıcacık çay ve nargile eşliğinde kız kulesini seyredebilirsin :) Dahada yardımcı olmamı istersen hiç çekinmeden ulaşabilirsin meslektaşım :)

0|0
    0|0
  • Atladım bile:)

0|0
    1|0
  • Ben gezdirem mi?

0|0
    1|0
  • gezme seviş

0|0
    1|0
  • Ben seni gezdiririm tanirsan birakamazsin beni

0|0
    1|0
  • Gebze, poyrazköy, dudullu...

0|0
    0|0
  • o bölgeye yakın oturuyorum ben gezdirim seni

0|0
    1|0
  • Beyogluna gel galataya cik. İstanbul un her yerini seyret. Hafta sonu çok sıra olur ona dikkat et.

0|0
    0|0
  • en güzel gezme yontemı kaybolarak yapılan gezmelerdir , unutmayın !!!

0|0
    0|0
    • Yok ben kaybolmim. Heleki İstanbul'da. Finlandiyadan falan çıkarım öyle yok yön duygum.

• sanırım hiç kaybolmamışsınız

• 😂çok kayboldum. Sorun orda

• sarayları geze biilirsin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş, Eminönü, Ortaköy, Rumeli Hisarı

0|0
    0|0
  • Bende gidicem bana takil

0|0
    0|0
  • 1 2 vesaire ile anca avrupa yakasında gezersin

0|0
    0|0
  • karagümrük'e gel :D

0|0
    0|0
  • hiç arkadaş felan yok muu

0|0
    0|0
  • İstanbul anlatilirmi ya orda biri yok mu seni gezdircek

0|0
    0|0
    • İstanbulu anlat demedim. Genç osman mahallesi civarındakş gezilecek görülecek yerleri sordum?

• Ben bilmiyorum orayi istanbuldada diilim :) ama iki sene once eyup pierlotti camlica sultanahmet topkapi olmazsa olmaz

• Karaköye gitmeni şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • İstanbul gerçekten güzel bir şehir kaybolsan bile sora sora bulursun ne olucak :) Ayasofya Sultan Ahmet olabilir

0|0
    0|0
  • bacaklarınız düzgün değilse, ya da bunu idrak edemiyorsanız, bir profesyonelden yardım alın ve leopar deseni olan bir tayt giymeyin. hatta taytvari şeyleri de giymeyin.

saçınızı oksijen sarısına boyatmayın, bebek gibi konuşmayın ve açın biraz kitap okuyun, film izleyin. bir tarzıınız olsun, özenti olmayın.

0|0
    0|0
    • 😂😂o kafadan bende istiyorum :D ahahahah başka soruya hazırladığın cevabı bana mı yazdın

• yoooo sadece birebir iletişim içindi o ;) gezecek çok yer var lakin önce ben sana şunu sorayım ;)

şarap sever misin?

• Severim. Ama alakasız yorumdan şikayet ediyorum :))

• Nuhun gemisi gibi yer gitmeni tavsiye etmem teyze

0|0
    0|0
  • İstanbul'da seni yerler kaybolursan

0|0
    1|0
  • gelince haber ver gezdireyim seni motorla :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sultanahmet Meydanı tarafına uğra. Ayasofya, Sultanahmet, Yerebatan, Gülhane Parkı vs çoğu oradadır. Oradan Süleymaniye Camisine de uğra. E tabi oraya uğrayıpta meşhur kuru fasulyeyi yemeden dönmezsin dimi 😄😋 Ayrıca hazır Fatihteyken Kariye Müzesine'de uğramalısın. Oradan da Balat ve Fener semtlerine uğrayabilirsin. Fener Rum Patrikhanesi. Kızıl Kilise vs hep oradadır :) Tabi uğramadan önce bazı kiliselerden randevu almalısın.💒Balat sokaklarında gezmelisin. Çok güzel Rum dükkanları vardır. Oradan da Pierre Loti yapmalısın. Akşam için de Taksim'e uğrayabilirsin. Taksim akşam daha bir güzeldir.😍 Pasajlara uğra, sahaflara gir. Üstüne de herhangi bir yerde oturup yemek yedikten sonra Nevizade'ye geçebilirsin. Canlı müzik vs. Diğer gün ise Kadıköy ve Üsküdar turu yapmalısın. Moda Sahilinde kahvaltı ile turuna başlayabilirsin. Üsküdar'da Kuzguncuk, Kandilli, Çamlıca Tepesi gibi yerlere uğramayı unutma sakın. :) Havalar cok güzel bir Adalar yaparsın herhalde dimi Iyi eğlenceler sana.😄😄 Aaa Galata Kulesi ve Kız Kulesini unuttum Birde istersen Atatürk Arbeorotumuna uğrayabilisin. Mükemmel bir yer 😍

0|0
    0|0
  • Bzim bura gel

0|0
    1|0
Yükleniyor...