En çok hangi yörenin yemeklerini seversiniz?

Bu bir ülkede olabillir.. Fransız mutfağı,italyan mutfağı vb... Ya da halis muhlis güzel ülkemizin yemekleri.. Hangi yöre? Ve şu yörenin şu yemegğini çok seviyorum diye tanıtmak istediğiniz yemek var mı?

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Antakya - Hatay-Maraş

0|1
    0|1
  • Karadeniz mutfağını seviyorum .

0|0
    0|0
  • izmir yöresi iyidir akdenizde fakat kebap dersen doğu derim italyan ve fransız mutfağını çok iyi bilmem

0|0
    0|0
  • Şu an her yöre :P

0|0
    0|0
  • yöre möre anlamam ama nenemin yemeklerine bayılıyorum

1|0
    0|0
  • sorun çok güzel kardeşim teşekkürler var kardeşim.malatya yöresi yemekleri öneririm size içli köfte ama birde benim yaşadığım yerin meşhur bafra pidesi hiç duydunuz mu bu pideyi hatta tescillidir bu pide .

0|0
    0|0
  • Muglali oldugum için ege yöresine ayri bir düşkünlügüm var .Ha ülke olarak da meksika yemeklerini severim

0|0
    0|0
  • adana urfa dıyolarya yalan valla yalan

olay gazıantepte..adamlarda cesıt cesıt kebap et sebze yemegı artı tatlı cesıtlerı

yıkılıyo ya

0|0
    0|0
  • Gaziantep: Baklava

Hatay: Kireçte kabak tatlısı

Urfa: çiğ köfte, ve her türlü et yemeği

Trabzon ve çevresi: Hamsili pilav

0|0
    0|0
  • Çinn... Özellikle közde hafif kızartılmış kırmızı şaraba batırılmış renkli biberlerle süslenmiş kurbağa bacağına... bayılıyorum..

0|0
    0|0
  • güney bölgemizin mutfagını çok severim. ne o öyle italyanmış fransızmış çinmiş falan fistan.

0|0
    0|0
  • türk ve meksika mutfaklari ... fransiz yemeklerinden nefret ederim.

0|0
    0|0
  • sen nerelisin :)

0|0
    0|0
  • Bütün mutfakları denedim çin mutfağı hariç türk mutfağına alışmışım hiç birini beğenmedim.

0|0
    0|0
  • Ege yöresinin bütün yemekleri :) Özellikle düğünlerde, eğlencelerde falan yapılan keşkek.

0|0
    0|0
  • ülkemizde her yörenin ayrı bi damak tadı var

0|0
    0|0
  • ege mutfağı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Dünyada Türk mutfağından zengin hiç bir mutfak yoktur.Ben türk mutfağını seviyorum.

0|1
    0|0
  • Doğunun yemekleri, İtalyan mutfağı, Arnavut ve Rusların tatlıları.. Şuna bayılıyorum ya link Bir şey dersek diğeri kırılır.

0|0
    0|0
  • karedeniz yemekleri ...

0|0
    0|0
  • italiano <3 baharatlar, ince hamurlu pizzalar, özel soslu makarnalar

0|0
    1|0
  • trakyalıyım yöremin insanınıda yemeğinide severim ama diğer yörelerde de çok çok güzel tatlar var türkiyem yaa her yeri ayrı güzel..

0|0
    0|0
  • ege

0|0
    0|0
  • türk mutfağının damağıma uyan her yemeğini severm

0|0
    0|0
  • Güneydoğu yemekleri...

0|0
    0|0
  • adana kebab bayilirim

0|0
    0|0
  • hemen her mutfakta beğendiğim tatlar çıkıyor. en yakın olduğum akdeniz mutfağı

0|0
    0|0
  • Güzel olan her yemeği severim ve yerim:)

0|0
    0|0
  • Turk mutfaginin geneli.

0|0
    0|0
  • adana

antakya

urfa

antep

0|0
    0|0
  • lübnan mutfağını ve özellikle de çikolatalarını çok seviyorum..

0|0
    0|0
  • Ege yemeklerini seviyorum. Balkan yemeklerinide çok yedim ama biraz cimri olduklarından pek sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • aaa yemek konusunda cimri değilizdir :)

• Benim baba tarafı balkanlardan oldugu icin dedim :) Böreğin içinde yoğurt ile yumurta var bitek :/

Yükleniyor...