Besik kertmeniz var mi ? nasil, kim, ne dusunuyosunuz

Bu besik kertmesi nasil olur , sizin var mi, diyelim ki duzenli gorusmuyosunuz baskasina asiksiniz yillardir iliskiniz var ama evleniceginiz zaman o kisiyi birakip besik kertmenize mi gidersiniz, bu besik kertmeligine sadik olmak sart mi, buyuyunce vazgecemiyo musun, bana bunu anlatabilicek biri var mi

Güncellemeler:
Bu soruyu yayma sansimiz var mi link falan gonderebilme ihtimaliniz biseyler. Cunku besik kertmesi olan birine ulasip sormam gereken seyler var benim icin cok onemli

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• benim var. buyur sor ama önce en iyi cevap seçmelisin benı.

0|0
    0|0
    • Evet sorularını beklıom bacım

• Oy allah razi olsun ya

• Ne demek :)

Erkekler Ne Diyor 6

• s'kertirim valla dinlemem kertme falan

0|0
    0|0
  • Keske olsaydı bakmazdık sağa sola hazır :))

0|0
    0|0
  • Tamamen saçmalık.Sanırım artık pek kalmadı böyle şeyler

0|0
    0|0
  • kertmem yokda

kertecegım cok

0|0
    0|0
  • yok panpaa

0|0
    0|0
  • Gerizekalı mısınız siz ? Cahil misiniz ? Beşik kertmesi nedir ulan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya zannedersem kız buluğ çağına girmeden kıyılan mikah ki bu bir kaç kişinin yanında oğluma ver kızını verdim gitti gibi sözler şaka dahi olsa mikah sayılır.ama bu sallantıda kalıyor. Kız buluğa erince hemen ona sorulur kız kabul ederse nikah geçerlidir. Kız kabul etmezse geçersizdir. Ama kız ilk kabul edip sonra istemiyorum falan filan derse artık çok geç

0|0
    0|0
  • kaldı mı öyle bişey ya... :D

0|0
    0|0
  • ya bazı yörelerde yapılıyor işte , aileler nikah kıymadığı sürece dinen zorunluluğunuz yoktur..

0|0
    0|0
    • Ailelerin kiydigi nikah derken bebekken nikah gibi bisey mi yapiyolar yoksa yetiskinken yapilan resmi nikahi mi diyosun

• Cok tesekkur ederim. Benim degil de evlenmek istedigim sevgilimin besik kertmesi var malesef

• hmm anladım dediğim gibi , söz vermesi ayrıdır , sonra sözden cayarsın onda sorun yok ... eğer o tehlikeli sözler söylenmişse , nikahda kıyılmışsa boşaması lazım adamın eşi sayılır...

Yükleniyor...