Tek başınıza sinemaya gider misiniz, gidene bakış açınız nedir?

Düğün Dernek filmine tek gitmeyi düşünüyorum :)
Peki siz gider misiniz, tek birini görseniz bakış açınız ne olur?

0|0
48|36

En İyi Kız Görüşü

• Tek gitmem ya sevmem tek gitmeyi. Az kaldi 2 sene sonra kızımla bol bol animasyona gideriz

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Siteye girmiyorum diye planlarına artık beni katmıyorsun galiba :))

Ben seninle gidersem ilk defa bir erkekle sinemaya gitmiş olacağım. İlkim olcaksın yani :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 47

• film izlemek için başkalarına ihtiyacınız yok. nasıl isterseniz öyle gidersiniz. ben de zaman zaman tek gittim kim ne düşünür bana ne, benim tek gitmemden elaleme ne ;) ayrıca sinemaya gittiğim zaman da kim yalnız gelmiş kimin yanında biri var diye etrafa bakmak aklıma gelmiyor hiç. biraz rahat yaşayın hayatı ;)

0|2
    0|0
  • Ben tek başıma gitmem, kendimi kimsesizmiş gibi hissederim :) ama gidenlere de hayran kalırım "Ya ne güzel kalkmış gelmiş tek başına, çekinmemiş" derim :)

1|2
    0|0
  • Hic gittigimi hatirlamiyorum.
    Pek bir sey dusunmuyorum tek olanlari gorunce.

Bence ne dusunduklerini umursama, eglenmene bak.
    Iyi seyirler..

0|1
    0|0
  • tek başıma sinemaya gitmedim hic, yalnız gidenlerin kimi kimsesi yok gibi geliyor bana :) ama denemeyi düşünüyorum bir gün.

0|1
    0|0
  • Giderim film izliyorsun sonuçta yani asıl tek daha keyifli 😂

0|1
    0|0
  • Film izlemek için illa yanımda biri olması gerekmez

0|1
    0|0
  • Tek degilde ailenden biriyle gidebilirsin mutluluk paylastikca cogalir..
    Ayrica cok komik bir film olmus kesinlikle oneririm

0|1
    0|0
  • Cok severim tek gitmeyi ama turkiyede bir kiz tek başına sinemaya gidince erkekler yanasmaya calistigi icin pek gidemiyorum. Bence normal bir durum. Insan her yere suru halinde gitmek zorunda degil bazen kendine zaman ayirmak kendiyle başbaşa kalmak isteyebilir

0|1
    0|0
  • Ben giderim, gidiyorum. Ne olacak ki? İnsan her zaman başkalarıyla birlikte olmak zorunda değil ya?

1|1
    0|0
  • Genelde festival filmlerine ya da dram tarzı filmleri izlemeye tek giderim. Komedi türünde kahkahamı paylaşacağım biri olmalı yanımda

0|1
    0|0
  • Giderim ne alaka yani tek gidilmiyor mu yanlız olmak suç muğğğğ :D

0|1
    0|0
  • Cok gittim.. bence cok keyifli oluyor.. hele tek basina komedi filminde kahkaha daha da keyifli

1|2
    0|0
  • ben çoooook gittim bazen tek gitmek daha zevkli oluyor :) ama artık erkek arkadaşım hiçbir yere tek gitmemi istemiyor o yüzden sinemaya da onunla gidiyorum veya arkadaşlarımla gidiyorum

1|1
    0|0
  • Gitmem

0|1
    0|0
  • Yani birazcık saçma gibi geliyor bana. Sonuçta tek izlemek istiyorsan bir ay iki ay bekle evde bilgisayardan izle yani. Sinemanın anlamı beraber gülmek/beraber ağlamak/beraber heyecanlanmaktır. Yoksa herkese ayrı bir oda konurdu ve herkes ayrı konumlardan perdeyi izlerdi.

0|1
    1|0
  • sana eşlik edebilirim 😄

0|1
    0|0
  • Tek gitmem filme.

0|1
    0|0
  • Hiç tek başıma sinemaya gitmedim. Zevk alan gidebilir, ben sevmem sanırım.

0|1
    0|1
  • Ne var ki bunda? Giderim tabii ki 😊

0|1
    0|0
  • Giderim, giden kişi de ağır saptır.

0|1
    0|0
  • Giderim

0|1
    0|0
  • Daha eğlenceli oluyor hep tek giderim ben :)

1|1
    0|0
  • Gitmem ben ama gidilebilir.

0|1
    0|0
  • ben de delibal filmine tek başıma gitmeyi düşünüyorum yanımda hiçbir arkadaş veya tanıdığın olmasını istemiyorum o filmde
    yalnız olmayı istiyorum yanımda kimse yokken istediğim gibi ağlarım da hem

0|1
    0|0
  • Ben tek gitmeyi daha cook seviyorum arkadaş grubu ile gittiğinde bir geyik lüzumsuz söyleşiler film kaçıyor hiçbirşey anlamıyorum :)

0|1
    0|0
  • Bir kere gittim ondekilerin yiyismesinden ve seslerinden filmden bisey anlamadim😳

0|1
    0|0
  • Öyle icabettiyse nolcak canım kime ne

0|1
    0|0
  • Genelde tek giderim.

0|1
    0|0
  • Ben cift bile gitmem sinemaya.

0|1
    0|1
  • Filmden anlamayan insanlarla gideceğime tek gitmeyi yeğlerim. Steve jobs un filmine tek gitmiştim

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 35

• Ben giderim, sinema film izlemek için yapılan bir aktivite değil mi? Niye birileriyle gidilmek zorunda olsun ki?

0|1
    0|0
  • ben hep tek gidiyorum sinemaya hacım
    film izlemek amac arkadaşlarla takılmaksa kafe bar cay ocagı gibi yerler tercihim:

0|1
    1|0
  • Giderim, gidenede açılı bakmam. Hatta sinemaya yalnız gidilir. bir kere biriyle gittim herşeyi sordu lanet ettim filmdende sinemadanda :D

1|1
    0|0
  • Gittim iyi oldu guzel oldu cok da harika oldu. ben böyle şeyleri destekliyorum. soyleyeceklerim bu kadar

0|1
    0|0
  • Entarisi Dım Dım Yar Diyosun Zzz :)

0|1
    0|0
  • Yılda en fazla 2 kere giderim

0|1
    0|0
  • Bir kere tek gittim, millet mal mal bakıyor. Kötü bir durum.

0|1
    0|0
  • Ben gidiyorum. Gidenede bir şey demem. Çünkü çift gidenlerin amacı film değil

0|1
    0|0
  • Gitmem ama giden kişiye de tuhaf bakmam

0|1
    0|0
  • Film izlemek için Allah Popcorn Time diye program yaratmış ne diye sinemaya para vereyim ki. Arkadaş ortamında gidelim denirse giderim sadece.

0|1
    0|0
  • gitmem bu zamana kadar tek başıma sinemaya gitmedim fıtratıma ters %85 ablam %10 sevgili %5 arkadaş ile giderim

0|1
    0|0
  • giderim ama ıcımden gelmıyor cipsimi biramı alıp yalnız ya da kardesımle laptopta ızlemek daha zevklı gibi

0|1
    0|0
  • Gıtmem kanks

0|1
    0|0
  • Hayır gitmem evde dahi kendi başıma film izlemeyi sevmiyorum sinemada haydi haydi tek başıma izlemem.
    Salon kalabaliksa pek göze carpmazsin ama değilse göze carparsin. Zaten tanimadigin kisilerse göze carpman çok önemli değil.

0|1
    0|0
  • sinemaya yiyişmeye sevişmeye muhabbete okeye mi gidiyoruz? yalnız gitmenin ne ezikliği ne yanlışı var?

0|1
    0|0
  • tek basıma gülmeyi pek sevmem komedi filmine hemcinsinle gidicen ki sarsın yoksa sarmıyo tek veya sevgiliyle gidenleri pek samimi bulmyorum nasıl eglenıyolar anlamıyyorum da zateb

0|1
    0|0
  • Bende tek gitmeyi düş0nüyorum

0|1
    0|0
  • Gidiyorum mis gibi

0|1
    0|0
  • Manyak mıdır nedir tek başına sinemaya gitmiş derim :)
    Yahu sinema bu, altı üstü film izleyeceksiniz. Tek de gidilir 20 kişi de gidilir.

0|1
    0|0
  • Çoğu yere tek giderim.. Sevmem kalabalığı.

0|1
    0|0
  • Tövbe bidaha arkadaşla gitmem filme :D arkadaş yanımda bak birazdan şöyle olcak romanda yazıyodu felen diyor hep :D

0|1
    0|0
  • Bunda hiçbir sorun yok amaç filmi izlemek ise tek, çift, üçlü, beşli ne farkeder ki. Biraz sonuç odaklı düşün ve hayatta yapmak istediğini, yaşamak istediğini yap yoksa millet ne düşünür demek için hayat çok kısa :)

0|1
    0|0
  • Film arasindayim şu an ve tekim. d

0|1
    0|0
  • Giderim milletin bakış açısı da hiç şeyimde olmaz canım birini isterse bileti kıza benimle izler misin dediğim de hiç biri Hayır demedi Allah razı olsun hepsinden :)

0|1
    0|0
  • Bende çok giderim

0|1
    0|0
  • Gitmem ya bi' kere denedim cok sıkıcı

0|1
    0|0
  • Tek gidenler insan deilmi:) keyfine bak:)

0|1
    0|0
  • Her hafta giderim Nasıl olsa Kanyon Ayağımın Altında

0|1
    0|0
  • tek başıma sinemaya gitmem.
    o insanın ne düşündüğünü bilmediğim için belli bir bakış açısından bakamıyorum.

0|1
    0|0
  • gitmezdim filmi biriyle paylaşamadıktan sonra ne önemi var

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...