Rap müzik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öncelikle arabesk rapçiler bir terketsin burayı, rap hakkında görüşleriniz neler? En sevdiğiniz sanatçılar vs bu kültürün içinde olan biri olarak merak ettim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Rap hayatımdaki en büyük parçam gibi. Soruya denk gelince de sevindim. Ceza eskise de türkçe rapte bir devrim. Battle da ceza gene sollar. Onun harici hidra yıda çok severim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Müzik evrenseldir ve hepsinin TADI çok ayrı hepsinin kattığı şey de ayrı ,,,, ama rap müzik dinlediğim de çok oluyor çok ta severim

0|1
    0|0
  • Kendimi bildim bileli rap dinlerim. İlk Cezayla başladım sonra işte Ceza Sago kavgaları filan baya kaptırdım kendimi :D Şimdi Sancak, Taladro, Ados, Sansar, Canfeza , Alper Ayyıldız, Ozbi dinliyorum :)

0|1
    0|0
  • Rap bence yaşam biçimi. Ceza, Allame, Sansar salvo, Jagged, Anıl Piyancı, Batarya, Joker, Masakka ve birçok üstad var daha fazla hak ettiği yere gelmeli rap. Şu sıralar Joker feat Ayben Microphone show, Joker teslim olmam ve Joker Sana kıyamam dinliyorum sürekli, çok sağlamlar. 😇😂

0|1
    0|0
  • Müzikle alakalı olduğınu düşünmüyorum.

0|0
    0|1
  • Rap in babasi tupac turkce rap zaten sacmaliklarla dolu ama yabanci rapde tupac kanye jay z

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yıllardır dinlerim Hayki , Da poet , sancak , şanışer favorilerim herkesin yadırgadığı tadını öyle herkesin alamayacağı mükemmel bir müzik tarzı

1|1
    0|0
  • hayki ados ağaçkakan der geçer giderim.

0|1
    0|0
  • 90lar başında çıkanların içinde gayet güzel parçalar var n. w. a şarkılarını gerçekten severim mesela aynı şekilde tupac'ın da güzel şarkılar var ama son 10 senedir bildiğin gürültü.

0|0
    0|0
  • Contra, Ados, Ice, Canfeza, ModeXL falan tarzlarını severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...