Kitap okuma alışkanlığı olmayan birine kitap önerileri +1 ?

İnternette dizi, müzik, film, anime, kore falan bütün konsepti neredeyse yemiş bitirmiş birisi olarak son çare olarak kitaplara başlamayı düşünüyorum. Hayatımda toplasanız 3-4 tane kitap okumuşumdur. Ha, hiç mi bir şey okumam? Genelde teknik veya eğitici bir çok döküman okudum hala da okuyorum. Kendini eğitmeyi seven birisiyim.

Ama bu kitap işini ne yapacağız? Kitap okumaya alıştıracak nitelikte kitap tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Konusu çok yavaş ilerleyen ve içinde entrika barındıran yapıtları pek sevmiyorum ayrıca.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yiyip yuttuğum filmlerin kitaplarını okuyabilirsin. Örneğin bir yüzüklerin efendisi serisi bir fight clup..
    Zaten filmini izledim farklı ne okuyabilirim ki diye düşünürsen hata edersin film ve kitap arasındaki farkı anlayacaksın. Aynı konunun Filmini izlemek fıkrasına gülünmeyen adam; kitabını okumaksa Kemal sunaldır.

*kitabın filmi çekilir, ama filmin kitabı yazılmaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4.bp.blogspot.com/.../...b7b9a28d954eccf3e8f20.jpg
    çok güzel kitaptı yaklaşık 450 sayfa 1 günde bitti nasıl bitti anlamadım ve bittiğine üzüldüğüm nadir kitaplardandır :)

0|1
    0|0
  • Senden önce ben
    Mutluluk böyle birşey
    Bir artı bir
    Sevginin son dileği
    Mucizeler yağarken
    Piraye

0|1
    0|0
    • Tavsiyeler için teşekkür ederim, kitapların isminden biraz öhöm, duygulu kitaplar olduğu çıkarımını yaptım. Doğru mudur?

• Romantik ve sürükleyici kitaplar

• çizgili pijamalı çocuk'u kesinlikle öneririm. tarihi bir kitap ve yahudi bir çocukla nazi bir askerin oğlunun arkadaşlığını anlatıyor

0|1
    0|0
    • Buna benzer bir tane film izlemiştim, savaş esirleriydi yahudiler. Ana oyuncu çocuktu acaba o mu diye merak ettim ama hatırlamıyorum şimdi filmi. Baya oldu. Teşekkür ederim önerin için.

Erkekler Ne Diyor 1

• Tutunamayanlar ı oku

0|1
    0|0
Yükleniyor...