Sevdiğiniz korku filmleri söylermisiniz?

Herkesin aklında kalacağı bir film olmuştur. Sizin en sevdıgınız ve etkılendıgınız korku fılmlerı hangısı?

Güncellemeler:
ee bukadarmı:)

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• çocuken fredy nin kabusundan korkardım çok bide çaki bebek vardı ama artık hiç birisi korkutmuyor bazen gülüyorum bile diyebilirim :)

0|0
    0|0
    • Evet şimdi dabbe ilgimi çekti sadece:)

• korku fılmı hayranıyım ozellıklede cınlı olacak

• discovery de çıkan belgeseleri öneriyorum ısrarla :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Korku filmlerinin konusu cogu zaman aynı oluyor. o yüzden de etkilenmek zor. artık animasyonlar da cok kullanılmaya baslandı. bu durumda da eski filmleri arar olduk

0|0
    0|0
  • the thing link

beni korkuttuğu söylenemez ama birden hayalet görmeli, aynada yansıtma ile korkutmalı, metruk eve yerleşip ölmeli v.b. klasik korkulardan çok daha kaliteli.

0|0
    0|0
  • Korku filmi izlemek için gittiği sinemadan kahkaha attığı için kovulan birisi olarak maalesef size ne söylesem boş :))))

1|0
    0|0
    • hahah korkmak ıcın ızlemdınz ozaman:)

• noluyo burdaaaa

• sinemalarda gösterimde olan ''mama'' diye bir film var izlemedim fakat giden arkadaşlarım beğenmiş ve tırsmışlar

'mirros' filmi korkutmuştu beni aynalara bakamadım uzun süre.ben tek başıma da korku filmi izleyemem:/

0|0
    0|0
  • Rose red Konağı- Hayaletin günlüğü %100 Gerçek yaşanmış olaylardan alıntı hayaletin günlüğü devamı konuyu anlatıyor

0|0
    0|0
    • tamam bunu ızlıcem

• rose red cok eskı bır fılm ızleyemıyorum ızlıcem ama gostermıyor..

• evet hayli eski 2006-2005 olması lazım yanlıs hatırlamıyorsam ama şiddetle tavsıye edıyorum etkilendiğim tek korku filmi

• korku filmi sevmiyorum ama "o" diye bir film izlemiştim eskiden. aklımda o kalmış:D link

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • dabbe tarzı

0|0
    0|0
  • korku filmlerinde gülerim ben. saçmalığın daniskası gelir banaÇ:)

0|0
    0|0
  • sen karanlık ışıktasın...

0|0
    0|0
  • söylemem:(

0|0
    0|0
  • şahin k. serisi

0|0
    0|0
  • testere dir

0|0
    0|0
  • nedense çok kaliteli korku filmleri yok. testere hariç

0|0
    0|0
  • korku filimine bakmiyom cünkü benim damarim cekiliyorr olumsuzz seyler görünce meseala kann

0|0
    0|0
  • Rose red Konağı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• teksas katliami :@

0|1
    0|0
  • korku filmi sevmiyorum :(

0|0
    0|0
    • ilk 2 gün falan korkuyırum sonra geçiyor ama yorgan altına saklanıyorum sonra havasızlık boğuyor küçücük bir delik çaıp olaran soluyorum işte sonra uyumuşum hahaha ama korkma hisi alışkanlık yapıyor sonraki hafta yine açıyorum seyrediyorum :)

• sev bence iyidirr

• belgeselerini izliyorum zaten flm izlemiyorum pek :)

Yükleniyor...