NOT: Seni Seviyorum filminin düşündürdükleri...

bu filmi izleyince merak ettim ;eşinizi kaybetseniz bir ömür onun anılarıyla mı yaşarsınız yoksa yaşama kaldığınız yerden devam mı edersiniz?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben çok yüksek bir ihtimal bir daha evlenmezdim. Hani kesinlikle diyeceğim kendimi biliyorum çünkü ama büyük konuşmak istemediğimden cümleyi bi beden düşürerek cevap vermeyi daha uygun buldum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• pi love you filmine aslında bakı acısı yönünde farklı bakmak lazım.

ikili ilişkilerde ayrılmalarolur ya. böy edüşünmek lazım. Cok seven bir kızı terkeden erkek ya da tam tersi ve geri de kalan insanın yaşadıkları...

0|0
    0|0
  • Soru başlığını görünce "Yoksa bana mı sesleniyorlar? " diyerek koşarak geldim.Hayal kırıklığı...

Bu film de sevmediğim filmlerden biridir.Adam ölmüş,kadının hayata devam etmesini engelliyor.Film tarihinde gördüğüm en psikopat karakterlerden biri.Öldükten sonra rahat ver insafsız.

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesin tekrar evlenmicem kesin çocuk olmuşsa çocuk için yaşamaya devam ederdim heralde

0|0
    0|0
  • sordum benim hatuna ola ki evlendik ben genc yasta ins hakki rahmetime kavustum ne olur diye. iki mirin kirin etti. bakti inanmicam napayim bi yerden sonra hayat tek yasanmaz dedi. düsündüm de kiz hakli ben 25'im de rahmetli olsam bu 75 yasina kadar yasasa 50 yil seks yapmayacak mi bir daha ? yazik günah lan.

0|0
    0|0
  • devam ederim.

0|0
    0|0
  • Düşündürdüklerini boş ver..Güzel Filimdi Bence. Sence de Bence mii...?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• elbette hayat devam ediyor...

devam etmek..hatta başka biri ile olmak onu unutmak demek değil...

onu kaybetmenin acısını fena yaşarım...muhtemelen psikopata bağlarım...

isyan eder...inancımı sorgularım...derken..

zamanın getirdiklerini yaşamaktan başka bir yol kalmaz...

1|0
    0|0
  • show must go on...

bir süre çok büyük acı çekerim herhalde, ki kendi yapımıda işin içine katarsam epey bir süre :D

ama bir yerden sonra insan sevmeye ve sevilme ihtiyacına devam etmek durumunda.

1|0
    0|0
  • yasamaya tabıkı devam ederdım ama ondan baska bırıyle yasamazdım yanı bırdaha kımseyle sevgılı olmazdım evlenmezdımde

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar anılarıyla yaşanır ama insan hayatına devam etmek zorunda.

onu her zaman hatırlarım anarım ama onun hayaliyle yaşamak zayıflıktır.

0|0
    0|0
  • Bu konudaki düşüncelerimi söyleyince eşim benimle 3 gün konuşmamıştı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...