Yabancı dizi önerisi olan? Yeni bir diziye başlayacağım?

Bir çok dizi izliyorum bir çoğunuda bitirdim önerileri olan birden fazla öneri olursa en cok sevdiğinizden daha az olana olacak şekilde

Güncellemeler:
öneriler
gfjgjgj

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aradığın tür nedir. Vikings cok kaliteli ve surukleyici, tarihi savaş ve çekişmeler var.
    Hannibal eminim konusunu biliyorsundur. Başından ayrılamazsın.
    True Detective felsefik yanı ağır basar kurgudan çok repliklerle kaybolursun.
    Fargo yine True Detective gibi diyalogları kaliteli.
    Da vincinin şeytanları aksiyon
    Shameless biraz edepsiz bir dizi ama samimi
    Supernatural 11. sezonunda ve hala güzel
    The Mentalist, Sherlock'un günümüze uyarlaması gibi bir şey diyebiliriz
    Fringe bilimi konu alan nadir ve güzel dizilerden biri
    Prison Break herkes tarafından biliniyor. Aklıma gelenler bunlar oldu Spartacus Game of Thrones her yerde goruyorsundur zaten diye yazmamıstım ama yine de eklememek olmazdı.

0|1
    0|0
    • dostum vikings vs dediklerinin cogunu izledim belliki sende benim gibi cok dizi izliyorsun ben böyle mesela supernatural gibi eski diziler degilde 3 yıllık vs en kötü bu zamanlardan bir dizi arıyorum yeni bir kan gibi diyelim. akılcı filmler aynı zamanda aksiyonuda olan kurgusu ve oyunculugu cok onemli olcak mesela orphan black ve ya sleephy hollow gibi diziler

• Çoğu dediğinin içinde True detective yoksa izle şiddetle öneririm. Dediğin türde dizi olsa da ben de izlesem gerçekten. En iyilerini önermeye çalıştım sana buraya güzel bir tavsiye gelirse ben de başlarim ha bu arada komedi aşk olsun dersen New girl çok iyi

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• The Wire - Polisiye
    Battlestar Galactica - Fantastik

Gordugum en saglam icerige ve dizi finallerine sahip bu iki dizi. Tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • galastica iyi mi gerçekten oyunculuk falan?

• Evet, eski bir dizi ama cok guzeldir oyunculuklar. Komedi istersende Friends oneririm.

Yükleniyor...