90'larda çocukluk?

90'larda çocukluk?
90'lar denilince sizin aklınıza ne geliyor

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bu dizinin hastasıydım.. bugün yayınlansa yine izlerim.. teyp ve kasetler, leblebi tozu, minik naylon pakette kolonyalar, servet değeri taşıyan hani şu annelerimizin çehizi olan sarı fincan takımları 90 lara dair hatırladıklarım..

0|0
    0|0
    • Evet güzel di yani günümüzün teknolojisimi yoksa sıradan 90larmı deseler 90lar derdim en azından o zaman insanlar bu kadar tv ya da telefon hastası degillerdi şimdi onlara harcadıgımız vakitleri önceden sevdiklerimizle muhabbet ederdik o leblebi tozuda hala damagımda ve dediğin gibi sarı fincanlar vitrinde öyle durup annemin bir türlü kıyamadıgı fincanlar evin her köşesindede danteller:)

• güzel günlerdi

• Evet hala hatırlanması bile güzel seyler:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla 90lari bilmemde ben bole cocukluk falan denince hemen aklima abimletle oynadigimiz atari oyunlari geliyor en basta da contra. Cizgi film pokemon beyblade pembe panter. Telatabiler redkit falan :) ama en cok ozledigim ise mahalle oyunlari. Klüb kartlari misket gazoz kapagi topac taso asfaltta oynadigimiz futbolu bile ozledim

0|1
    0|0
    • Sabahın köründe baslayıp akşam ezanına kadar süren oyunlar eve sadece su için giderdik geneldede mahallenin teyzesi ya da halası olarak bildiklerimizin kapısına dayanırdık su için :)

• Aynen ben eve su icin gidince arkadaslarimda arkamdan gelirdi zaten ya da tam tersi olurdu :)

• Taso kanks

0|0
    0|0
  • tetris, o zamanlardan belliymiş oyun ve teknoloji tutkunu biri olacağım

0|0
    0|0
    • Şimdi ise online olmuş oyunlar

• hiç söyleme arkadaşlar çıkalım diye başımın etini yiyorlar oturuyoruz bir yere hemen ellerinde telefon bende onlara bakıyorum :) sözde birlikte çıkıp sohbet edip zaman geçirecez.

• Varlıgın yeterli o zaman :)

Yükleniyor...