İstanbul'da bulunan en iyi kuaförler/berberler neredeler?

(Bu soru, "erkek kuaförü seri katili" olmamak adına direnen bendeniz tarafından sorulmuştur)İstanbul çapında, kaliteli ve zanaatkar vasıflarıyla ün yapmış, yüz şekline göre saç kesip, façanın görüntüsünü değiştirebilen erkek kuaförleri hangi semtlerde mesleklerini icra ediyorlar?Hanımlar da bu başlık altında birbirlerine kuaför tavsiyesi verebilirler. (Ayşe'ler de yiyebilir)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İyiki sordun bu soruyu :)Ankaradan gercekten kuaföründen memnun olanlar varsa tavsiye etsin, bende bu konuda muzdaribim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben Ayşe :) üfleyerek yiyorum o halde : ))Benim kuaförüm Cihangir'de MSM. Mustafa Abi kısa boylu, gözlüklü, esnaf bir adamdır. Fakat müthiş saatkardır kendisi. 15 yıldır saçlarımı o keser. Başka kuaförlere mecburen gittiğim zamanlarda kendimi onu aldatıyormuşum gibi hissederim. :))

• Mahalle kuaforum haricinde ozellikle kesim icin 4.levente bir yere gidiyorum. Kuaforlerin yarim saatlik isi gutun gun surdurmelerine hasta olanlardanim. O yuzden mumkun oldugunce uzak duruyorum. Cok parasi olanlara unisex olarak calisan ilker yavruturku tavsiye edebilirim. Isi daima profesyonel ve sorunsuz cikarir.

Erkekler Ne Diyor 8

• MOS markalı kuaforler genelde alısveris merkezlerinde oluyor natilus, akmerkez gibiayrıca Nisantasında mcdonalds'ın sokagında bir iki iyi erkek kuaforu var. (zafer sokak sanırım...)

• İstanbul Tarabyada Kuaför ERSİN SEÇİLMİŞ tavsiye edilir.

• İyilik kavramı gerçekten kişiler için değişiyor ...En iyileri moss . Ama bazen mahalle kuaförü bile mükemmel görünür ..

• Bir Arkadaşda Beni Tavsiye Etsin yahu :D:D (bende erkek kuaforuyum )

• yer nerde ustam?

• İstanbul Üsküdar

• tarabya,da ERSİN SÇİLMİŞ Erkek Kuaförü tek geçerim... Soru 4273

• istanbulda erkek kuaförü tavsiyesi derseniz size tarabya,da ersin seçilmiş,i tavsiye ederim yüzde yüz memnun kalıcagınızdan eminim.

• Moda semti kuaförleri ve berberleriyle de meşhurdur. İsmi üzerinde bir semt, son moda saç modellerini yaptırabileceğiniz sıra sıra kuaför salonları var. Benim tercih ettiğim, Moda Deniz Kulübüne inerken Starbucks'ın hemen karşı koşesindeki kuaför. Hem kadın hem erkek saç kesimi yapıyorlar.

• reklam yapmayın baylar, bayanlar :))

• Kuaför özcan tekcan a bir bakın google dan farkı anlarsın .

• bayrampaşa da ikitane kuaförüm var saç tasarımı için oturdugum semtten bir saat yolculuk yapıyorum

Yükleniyor...