İncir reçeli filmini izleyenler düşüncelerini aktarabilir mi?

İncir reçeli filmini izleyenler düşüncelerini aktarabilir mi?

Filmi izledikten sonra

incir reçelini merak edip alan var mı?

0|0
31|10

En İyi Kız Görüşü

• İzledim ve çok beğendim.

Ben almadım ama bi arkadaşımın babası almıştı pek reçel sevmediğim için beğenmedim ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• hiç sevmem incir reçelini:))))

film çok güzeldi etkilendim:))

1|0
    0|0
  • Benimde ayrıldığım erkek arkadaşımla izlediğim son film incir reçeliydi.Birbirimize çok benziyoruz.Ondan sonra da ayrıldık:))

0|0
    0|0
  • kesinlikle izle.kesinlikle izlemelisin.türk aşk filmleri arasında ciddi anlamda yer edecek bir film bence.yalnız izle veya hoşlandığın başka bir hatun varsa onunla izle :)

0|0
    0|0
  • Kız iğrençti inandırıcı değildi oyunculuğu sıfırdı...

Adamsa tam tersi inanılmaz iyiydi... Sağlamdı...

Sanat ve Görüntü Yönetmeni de ayrı iyiydi..

Kıza katlanabilirseniz gerisi geliyor...

0|0
    0|0
  • ben de internetten film izliyoken yarım kaldı premium üyelik istiyo :((

1|2
    0|0
  • Son sahnede gözyaşlarına boğuldum ben :( Gerçekten aşkın analtıldığı,ön yargıların anlatıldığı filmlerden bir tanesi.Beni etkiledi.

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim yanlış bilgiler içeriyor

0|0
    0|0
  • Valla ben aglamak icin cok ugrastim, cik olmadi yani. Bilmiyorum o film beni etkilemedi. Tamam konusu hostu ama ne bileyim, o kadar mukemmel bir film degil.

1|0
    1|0
  • Çok da lazım değil yani.
    Aç The Usual Suspects izle.

1|1
    0|0
  • su an hoslandıgım kısıyle ılk ızledıgım fılmdı ıncır recelı... o anı hatırlattın bana sımdı ya...benımde ıcım bı garip oldu:(((

0|0
    0|0
  • benimde var öyle tamamını izleyemediğim bir film. bence hiç kalkışma hatta doğrudan bil.den sil filmi...

0|0
    0|0
  • İnsanın ruhunu karartan bir film bence izleme. Sevgiliyle asla izlenmemeli :)

0|0
    0|0
  • gayet guzel bir filmdi.. son sahnesi beni benden aldi zaten ve hayir almadim :)

0|0
    0|0
  • dün gece tv deydi meraktan bakıyım dedim sonunu göremeden uyuyakalmışım hiç hoşuma gitmedi ama sonunda ne oldu merak ediyorum bir arada sonuna bakmam lazım o zaman karar vericem

0|0
    0|0
    • Kadın öldü!Adamın omzunda

• hadi ya hiv virüsünden değil mi? peki ya adam bir erkek aids hastasının yanına gitmişti bir şey söyle diyordu o kızın neyiymiş?

• Film harika. Gerçi artık boku çıktı ama olsun. Reçel de güzel bence.

1|0
    0|0
  • panık atak etkısı yaratan..harika film ,izledikten sonra acaba bende hıv.posıtıve'miyim belkide ...dusuncelerını yaratan muzıkleriyle göz yaşartan aşk fılmı..bence izlemeye değer.derim ben :)

0|0
    0|0
  • Filmi izlerken cok duygulandim,etkilendim.

Bittikten sonra yorumlamaya baslayinca kotu oluyor,soyle olmaz boyle olurdu filan.

0|0
    0|0
  • aşk tesadüfleri severden daha gerçekçi ,ıssız adamdan da daha duygusaldı beğendim ben .

incir reçeli de almadım kendilerinin tadını bilirim zaten

0|0
    0|0
  • evet ben üç kere izledim. hayatımda yer edinen filmlerden biridir kendisi...

ben hiç gitmedim... hayır sen hiç gelmedin..

0|0
    0|0
    • incir reçeli aldın mı diyor, yemelik kahvaltılık yani:)

• ben zaten her zaman alıyorum bu yüzden sorunun orasını es geçtim direk asıl meseleye geldim :)

• yaa soruyu düzenlediler benim yorum yine alakasız olarak dımdızlak ortada kaldı:))

• Bence filmi izle.Üstüne git anılarının etkili olur :)

0|0
    0|0
  • Zaten huzunlu bir film sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Son sahne beni benden aldı...

0|0
    0|0
  • kesinlikleee izlemelisin... hatta filmin son dakıkalarına dogruu aglıcagına eminim

0|0
    0|0
    • nerden bildin :) tüm film çok laylaylom izlerken sonu fena çarptı Yalnız öyle olacağını bilmene rağmen onu yaşaman garip birşey

• baska film izle :)

0|0
    0|0
  • İzle izle bir şey olmaz.)

0|0
    0|0
  • izleme bir kaybın olmaz

0|0
    0|0
  • İzle bence. Yoksa hep merak edeceğe benziyorsun, izle ki aklında yer etmesin.

0|0
    0|0
  • Güzel tamam ama. Okadar mükemmel değil bencede :)

0|0
    0|0
  • İZleme zaten.

0|0
    0|1
  • senin de hayatın zor kardeş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İncir reçeli klişeler üstüne kurulmuş ortalama bir film.Yıl olmuş 2011 adam açmış Google'dan hastalığın ne olduğunu öğreniyor.Bir sürü mantıksız nokta var filmde,ayrıca hastalığı insanlara çok yanlış anlatıyor.

link

1|0
    0|0
  • İzlemedim be hacı konusu nedir.

0|0
    0|0
    Aç Scent of a Woman izle.

1|0
    0|0
  • ... Duygusuz insanlar seyretmesin zira içinde mantık arayabiliyorlar !

2|0
    0|0
    Aç Enter The Void izle

2|0
    0|0
  • izleme. bildiğin overrated

1|0
    0|0
  • Light Issız Adam

1|0
    0|0
  • defalarca soruldu iyice tiksindim artik berbat bir film

0|0
    0|0
  • ergen filmi

0|0
    0|0
  • İncir reçeli kanald de oynuyor su anda...

0|0
    0|0
Yükleniyor...