#merhaba aramızda içki içen şarap seven arkadaşlarımız vardır muhakkak. Buraya bakar mısınız?

#merhaba aramızda içki içen şarap seven arkadaşlarımız vardır muhakkak. Buraya bakar mısınız?NE KADAR SEVİMLİ ÖYLE DEĞİL Mİ?

Asya ülkelerinde oldukça popiler olan ve şifalı olduğuna inanılan bir içki var. Bu kültürlerinin de bir parçasıdır. Bu bir beyaz şarap ve bebek farelerden yapılıyor. Özel günlerin dışında içilmiyor.

Sorum şu gittiğiniz bir restorantta davette ya da herrhangi bir yerde size bu içki ikram edildi. İçer misiniz? ya da tepkiniz ne olur?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Güzelse içilir ne var. Kokoreç yiyen bir milletiz biz. Dananın bağırsağını, işkembesini yiyen buna mı laf edecek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Geçenlerde bir villa bahçesinde canlı müzik yapmaya gittik. Masaya sürekli viski geliyordu. Çikolatalarını alıp viskiyi yanımdaki arkadaşa veriyordum :D İçki sevmem.

2|0
    0|0
  • Bu resmen vahşet...
    İnsanlığımdan tiksindim :(

1|0
    0|0
  • Negüzel Şurda bira'mı yudumluyordum. içki den soğuttun beni resmen :)

2|0
    0|0
  • Icmem midemiz ümraniye coplugu mu a. q

2|0
    0|0
  • Asya yemek ve icki kulturuyle ilgilenmiyorum. Hicbir seylerini yiyip icmedim. Bundan sonra da olacagini sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • şu an içesim geldi

0|0
    0|0
  • Asya ülkelerinde hiçbir restorana gitmem ki. Midesiz herifler neler yeyip neler iciyolar baksana :D

0|0
    0|0
  • içmem tabiki güzel marmara ve sava premium favorilerim

0|0
    0|0
  • Ya bu ne Alah aşkına midem bulandi

0|0
    0|0
  • peki kola kırmızı örümcekle yapılyo bunu biliyo musun?

0|0
    0|0
  • Şaraptan soğuttun beni

0|0
    0|0
  • Asla icmezdim.

0|0
    0|0
  • ıyyy salak şeyyy mdem klktı gdyo

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şarap çok severim kaliteli güzel de içerim ama bunu hayatta içmem

1|0
    0|0
  • Sadece arada biraz kırmızı şarap içerim belki ama düzenli içki içmiyorum. Bunu asla içmem iğrenç. Biliyor musun fare yavrularını sosa batırıp canlı canlı (!) ağzına atıp yiyorlar daha da korkunç 😳

0|0
    0|0
  • Açıkcası bu içkiyi satan bar veya benzeri mekanlara adımımı atmam uzak dururum

1|0
    0|0
  • soyları tükenmekte olan fare cinsini korumak için yapıyorlar sanarım takdir ederim bağış yaparım

0|0
    0|0
  • rakı bira viski takiliyoruz

0|0
    0|0
  • Saçmalama içilirmi o pislik iğrenç yaa

1|0
    0|0
Yükleniyor...