Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda..

Ben bugün izledim ama hiç beğenmedim yani öylesine evde izlenilecek film ilk defa sıkıldım çok özenti olmus amerikan filmlerine :S Sizin düsünceleriniz neler?

Güncellemeler:
Ayrıca oyunculuk da yok sedef avcının toplasan 5 cümlesi vardr filmde burcu kara zaten rol olmamıssinem kobal da cıyaklayıp duruyo ya o kadar övdüler paramı geri verin lan :DD

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Türk romantik filmlerinin çoğu evde izlenecek türden bir film. bu yüzden sinemaya çok gitmiyor millet. nasılsa 1 ay sonra tvye gelecek o parayla karnımı doyururum mantığı oluşuyor. suçlu izlemeyen halk değil ,bu filmi yapamayanlar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• isminde hayır yok zaten kesın full erotik bi filmdir amerikan pastasından ozenmıslerdir

1|0
    0|0
  • Türk filmlerinin devamlarını izlememek lazım.

0|0
    0|0
  • Bende izledim Bakırköy'de ama film senaryo acısından sıkıntılıydı yani bazı şeylerin sebebi yok gibi, öyle film çekmelik, komiklik olsun die cekilmis. Yine de güldürdü tabi. Hele Gürgen Öz(Yiğit) tam ben :)

0|0
    0|0
  • işim olmaz öyle filmlerle.

0|0
    0|0
  • izledim beğenmedim

0|0
    0|0
  • çok basit buldum

0|0
    0|0
  • Dur tahmin ediyim Armada'da mı izledin filmi ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sinem kobaldan nefret ederim zaten oyuncu mu o ya bende 1.sini izledim böyle saçmalık yok

1|0
    0|1
  • Film olsun da yavaş yavaş sinemamız gelişir belki ama Sinem Kobal'ın oyunculuğunu hiç beğenmiyorum rol yapamıyor açıkçası.

0|0
    0|0
  • ilk filmibegenmiştim ..2.yi izlemedim iiki hatrlattın.. neden begnmedin gossip tadı vermiş die duymustum

0|0
    0|0
  • Madem yapamıyolar en azından düşük bütçeyle drama çeksinler ya.Özenti olmuştur bence de

0|0
    0|0
Yükleniyor...