Yazarlık yaparmısınız? Ne yazarsınız?

Ben mesela Şiir, roman vs yazmam. Durmadan hergün Makale yazarım. Ve sosyal medya üzerinden genelde beğenilir. Tabi belirli bir kesime hitap ettiğim için fazla tutulan biri değilim.Çünkü Türkçü biriyim ve sadece Türklük, Türkçülük ile ilgili yazarlık yaparım. Ama şimdi biraz daha açılmayı düşünüyorum diğer ideolojiler, yaşam tarzları vesaire. Siz ne yazıyorsunuz? Yazmayı seviyormusunuz?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Makale bana hitap eden bir tür değil. Genelde deneme ve şiir yazıyorum. Onun dışında yazdıklarımın genel konusu aşk, toplumsal, sosyal ve barış üzerine oluyor. Elbette istisnalar olmuyor değil. Sosyal medyada paylaşmak konusunda tereddütlerim var. Yalnızca belirli kişilerin okumasına müsaade ederim. Yazmak yaşamaktır, ölümsüzlüktür. Şiirin anlamı sözlüğümde bambaşka. Zarif adamın hayranıyım. Yazmaya aşık bir insanım. Makaleler bilimsel olduğu için yazmaya hiç girişmedim. İlgi duymadım. Olgular değil duygular üzerine yazıyorum.

0|1
    0|0
    • Aramızdaki fark şu hanım efendi, siz duygusalsınız ben ise mantıksalım. Makale ve Deneme yazarım bende. Şiir okumayı severim ama yazmayı sevmem. Vıcık vıcık duygu akıyor şiirden. Ama bir sanat dalına kendinizi adamışsınız ve bu ülkede böyle insanların olması takdire şayan ! Sizi tebrik ediyorum ve iyi akşamlar diliyorum. Tanrı yardımcınız olsun.

• Teşekkür ediyorum. İyi akşamlar. Kut dileklerimle.

En İyi Erkek Görüşü

• ekşi sözlükte yazar olmak için baya bekledim olamadım maalesef. meta sözlükte yazarım gerçi bayadır da takılmıyorum oraya. bazen düşünceler üzerine yazmışlığım var

0|1
    0|0
    • 5 sene inci sözlükte yazarlık yaptım.12-13 yaşından beri. yeni bıraktım

• inci sözlük kalite açısından nasıl tam bilmiyorum da ekşi sözlük baya kalite iyi yazan çok yazar var hala okumurum ekşiyi.

• kalitesi eskiden iyiydi şimdi liseliler dolu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Yazı yazarım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...