Müzik delisi olan var mı?

Tam anlamıyla müzik delisiyim. Hergün düzenli 2-3 saat müzik kanallarını dolaşır sevdiğim şarkıları son ses açarak eşlik ederim. Sesimin güzel olduğunu söylüyorlar çevremdekiler o yüzden vazgeçemiyorum. Komşular çok şikayetci uyuyamıyorlarmış :D Benim gibi olan var mı?

0|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

• evet bende müzikkoliklerden biriyim :)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir sene mi grup kurmakla harcadım. Sonuç: anlaşamamazlıktan dolayı hüsran :) orta okuldan beridir meraklıyımdır müziğe. Tabi zaman geçtikçe dinlediğim tarzlar değişti. Müzik konusunda ki bilgim arttı. Artık blues, jazz, rock&roll ve heavy metal dinliyorum. Arada sırada da klasik müzik.

1|0
    0|0
  • ben ben ama kurtulmam lazım çünkü çok hayallere dalıyorum müzik dinlerken

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • al dinleyelim. link

1|0
    0|0
  • Hastasıyım. Yeni gruplar keşfetmek, hangi yollardan geçmişler ne yapmışlar vs vs Bütün hayatımı adayabilirim.

1|0
    0|0
  • Yok ama müzik ruhun gıdası dinlemek gerek insan bazen çok ihtiyaç duyuyor. Müzik sözler insanı rahatlatıyor.

1|0
    0|0
  • evet var..

1|0
    0|0
  • evet var..

1|0
    0|0
  • Efendim; gene ne var?

2|0
    1|0
  • Bende çok müzik dinlerim pc başına geçtimmi ilk açtığım şey winamptır. Ruhun bir parçası olup bazen kendim açıdan söyleyim bazı olumsuz şeyleri aklımdan siliyor. (Yabancı müzik) hayranıyımdır. Türklerdende rock gruplarını severim. Slow tarzı. Aşırı rock beni daha çok gergin yapıyor. Gündüzleyin farklı geceleyin farklı müzikler dinlerim.

0|0
    0|0
  • Müziksiz asla.. Müzik çalarım ile dolaşırım sürekli..

ama bakkal çakkal, eller havaya, arabesk, fantezi ( böyle bir tür yarattık ), metal dinlemem..

Ne zaman otobüse binsem biri muhakkak uyarır, şunun sesini kısar mısın diye.. Bilmez ki o an orada değilim.. Kısarım döndüğümde..

0|0
    0|0
  • ben ben ben varım :D radyoyu bırak telefon mp3player pc müzik dolu yer kalmadı artık

0|0
    0|0
  • müzikten kastın hangi tarzdır nevriye ismail yk,serdar ortaç diyorsan eline bir kürek al ve olayların gelişmesini bekle.

0|1
    0|1
  • Dinleyici delilerdenim ben. Radyo dinleyemiyorum ama çünkü hoşuma giden parçalar olduğunda hepsini arayıp indirmeden içim rahat etmiyor.

0|0
    0|0
  • Ben, her gün dinlerim ruhum onu istiyor biliyorum

0|0
    0|0
  • trance hastasıyım bitiom ruhumu alıo

0|1
    0|0
  • youtube.com/watch?v=UtM0W4g-q-U&feature=related

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• biri bana mı seslendi:))))

1|0
    0|1
  • Müziksiz yürüyemem bile... Sevmek değil ihtiyaç... Hayatımın bir parçası...

1|0
    0|0
  • eskiden senin gibiydim şimdi baya bir azaldı hayat şartları,ortam azaltıyor.Tam bir müzk ve dans tutkunuydum.Her şarkıyı bilirdim.Şimdi yurtta kalıyorum ne şarkı söyleyebiliyorum ne dans edebiliyorum.

0|0
    0|0
  • evet bende muzik delisiyim...hergun belki kac saat muzik dinliyorum...bagimlisi oldum hatta..(

1|0
    0|0
  • aynı ben :)

0|0
    0|1
  • Var.

0|0
    0|1
  • Ben evde iste karsi komsu bazen mesaj atiyor birazdaha ses ver diye:D mahalleye konser veriyorum resmen..

0|0
    0|0
  • sesim güzel diye vazgecememezligim olmadi ama (zaten güzel de degildir) severim muzigi

eger pop vs dinliyorsan bogardim ben seni komsun olsam.

0|1
    0|0
  • Müzik delisi olmak çok fazla şarkı dinlemek değildir. Müzikle iç içe olabilmektir. Söylemektir bazen, çalmaktır. Evet ben müzik delisiyim.

0|0
    0|0
  • söylemede çok başarılı sayılmam ama iyi dinlerim, fena dinlerim

1|0
    0|0
  • ben ben ben :))) tabi arabesk 3 defa sikayet geldi napalım onlarda artık alıstı :))) sesimde kötü ama saolsun annem dinler :))

0|0
    0|0
  • Bir aralar 3-5 saat aralıksız dinlediğimi bilirim. Son zamanlarda dinlemez oldum. Duygusallık yapıyor :)

0|0
    0|0
  • asagıdakıler kapıma dayanıyor,arabada yapıyorum bende :)

0|0
    0|0
  • Artık dinlemiyorum müzik çok nadir belki.

0|0
    0|0
  • burda bir müzik delisi daha var :) bizim evde müzik hiç kapanmıyor ki.

0|0
    0|1
  • Hem dinlerim hem müzik yaparım; severim keratayı, aramız iyidir:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...